Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A tudomány szerint mennyi a...

A tudomány szerint mennyi a valószínűsége annak, hogy azok a történetek, ahol arról számolnak be az emberek, hogy elvitték őket az UFO-k, egyik sem megbízható?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 20:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon nagy, vegtelent surolja.
2021. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Rossz a kategória, elnézést.
2021. okt. 16. 20:30
 3/31 A kérdező kommentje:
Valaki jelentse, hogy rossz helyen van a kérdésem. Köszönöm.
2021. okt. 16. 20:31
 4/31 A kérdező kommentje:
Na, most már jó helyen van. Köszönöm a helyesbítést.
2021. okt. 16. 20:32
 5/31 anonim ***** válasza:
49%

Komoly tudósok is csak azt mondják, hogy talán elképzelhető, hogy talán az ilyen ufó térített emberek talán egy kis csoportjával talán tényleg történt valami (de nem tudjuk, hogy mi!), amiről ők talán úgy gondolják, hogy ufó rabolta el őket.

Amit tudunk, hogy nagyrésze sima hazugság, vagy alvási paralízis, esetleg beképzelték maguknak, olvasva más hasonló történeteket.

2021. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
36%
Nincsenek űrlények. Itt nem. Ez mind kamu. Emberek vannak és kész. B
2021. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
Én már találkoztam kis szürkékkel. Mindig hálószobában, amikor aludtam. Nagyon valóságosnak éltem meg én is. Nem olyan, mint egy sima álom, annál több, valóságosabb élmény. Ennek ellenére én alvási paralízisnek tartom. Sosem meséltem be senkinek, hogy elraboltak, inkább hallgat az ember az ilyenről, nehogy bolondnak nézzék. Szerintem sokan tapasztalnak hasonlót, de ők is tudják hogy alvási paralízis.
2021. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt alvási paralízisem, az ördög fojtogatott. NAGYON valóságos volt. És OK nincs bizonyítva h tényleg, de cáfolva se. Elmentem háziorvoshoz h alvási paralízisem volt (az ördögöt nem említettem) és csak nevetett. Nem küldött se pszichiaterhez, se neurologushoz... ergo az alvási paralízissel se foglalkozik a tudomány, nem vizsgálják ki az ilyen eseteket. Akkor mégis mi alapján nyilvánítják kamunak?
2021. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Ezek az "el tudod képzelni, hogy ennyi ember téved vagy hazudik" típusú kérdések rossz irányból nézik a problémát.


Mi az esélye annak, hogy egy eldöntendő kérdésre 1000-ből 1000 ember hamis választ ad? Ha összesen 1000 embert kérdezek meg, nagyon kevés. Ha 1 milliót, és utána csak 1000 téveset választok ki, mi az esélye, hogy _mind_ téved? Hát 100%, mert úgy választottam őket.


Ugyanez a helyzet az ufókkal is. Mi az esélye annak, hogy vannak földönkívüli látogatók, és néha embereket rabolnak el? A jelenleg ismert fizikai törvények szerint a naprendszerek közötti utazás nagyon nehéz, emberi léptékekkel nézve gyakorlatilag lehetetlen. De lehet, hogy a fizikai elméletek nem telejsek, vagy lehet, hogy a földönkívülieknek egy évezredes utazás elfogadható. Szóval az esély kicsi, de nem 0.


De ha nincsenek földönkívüliek, akkor sem lep meg, hogy lehet találni néhány ezer embert, aki határozottan állítja, hogy ő bizony látott, és el is rabolták. Az emberek már csak ilyenek. Nem mind, de elegen, hogy napokig lehessen olvasni a történeteiket. Hogy lehet, hogy ezek az emberek _mind_ hazudnak, vagy rosszul emlékeznek? Hát úgy, hogy direkt az alapján választottuk ki őket, hogy egy eldöntendő válaszra (valószínűleg) hamis választ adtak.

2021. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Csak a teheneket viszik, ilyen önkiirtó fajon mint mi nincs mit tanulmányozni.
2021. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!