Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Véletlen egybeesés?

Véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakom, tőlünk kb. 12-13 kilóméterre van egy nagyobb város. Tegnap este nem tudtam aludni és bámultam kifele az ablakon. Egyszercsak valami zöld oszlopot láttam a másik városban, mintha egy vonónyaláb lett volna és mintha valakit épp felsugároztak volna vele. Erre ma fogad a hír, hogy tegnap a másik városból este eltűnt valaki. Véletlen egybeesés lenne?

2021. okt. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Az a helyzet mikor beiszok és egyéb gyógyszereket szedek rá, én ettől ezerszer különb dolgokat szoktam látni.
2021. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Te átlátsz a szobádból a másik városba? 13 km-re?
2021. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, miért?
2021. okt. 27. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

"Te átlátsz a szobádból a másik városba?„



Nem értem miért olyan nagy dolog ez,innen is átlátni a 13-14 kilométerre lévő városra,sőt,tiszta időben még a kékes hegy is látható innen Szolnok mellől.

2021. okt. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
A második válaszoló lehet egy vakegér.
2021. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Azért a Kékes 1015 m magas, még jó, hogy messziről látszik. Persze ha a város szélén lakik valaki, az láthatja a másik város fényeit. De azt is, hogy egy fény nyaláb valaki éppen beszippant...hát nem tudom🤣

De lehet, hogy én vagyok a vakegér.😀😀😀

2021. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Csak a szokásos troll.
2021. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!