Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valakit innen ebben az évben...

Valakit innen ebben az évben raboltak már el földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Több ufológus kollégám is feltételezi, hogy valami készülődik. Gyanús a helyzet számomra is, mivel 2021-van aminek ha az utolsó számjegyeit felcseréljük 2012-őt kapunk, 2012-ben volt "világvége", szóval gyanús a dolog ami előttünk állhat. Érdekelne, ti is tapasztaltatok-e megnövekedett földönkívüli jelenlétet a környéketeken, elrablások, észlelések, találkozások. Bármi jöhet, ha kiderül, valami folyik itt, akkor érdemes lehet egyfajta új ellenállást alakítani, ha egyáltalán érne valamit az idegenek ellen.

2021. okt. 30. 03:33
A kérdező szavazást indított:
Nem észleltem semmit
Észleltem de szkeptikusként nem hiszem el amit láttam
A településen hallottam, hogy valakit elraboltak / meglátogattak
Engem is raboltak el / látogattak meg
Észleltem ufo-t
A településen valaki észlelt ufo-t
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%

Szerintem egy ilyen világ vége nem kötött évhez hogy konkrétan meg volna mikor legyen ennek vége.Én hiszek idegennekben de alapvetöen van egy nagyon egyszerü jelenség miért nincs idegen tevékenség a földön.Több ezer fény évre vannak olyan szintü bolcsgok mint a mienk.

Ha olvastál a Mars programról tudnád ,hogy az emberiségnek is mekkora gondot jelent az ür utazás hatalmas távok vannak.És nem egyszerü nagy tömegü objektumokat ki lönni a világ ürbe.


Hogy vissza térjek ha valami inteligensebb mint mink akkor alapból nem tudunk ellenük tenni semmit.Másik nem vagyunk mi annyira érdekesek nekik ilyen majmok szintjén vagyunk, eszünk iszunk szaporodunk olyan aféle beszélö állatok.


Világ végét igazából egy lassú folyamat fogja okozni.


Népesség növekedés jelenglegi lakkoság 7.8milliárd (3 milliárdot tud elviselni a föld károsodás mentesen).


Környezetszenyezés


Föld idöjárás változása nem környezetszenyezés okozta.


Üzleti bióvirusok bedobása üzleti célokból lesznek amik nem vissza fordithatoak.


Népesség okozta háború


Szóval lehet sorolni kb ha rá kellene mondanom egy idő pontot akkor ez kb 2300-2400-ban majd el is éri a Kritikus pontot a világ.


Igy sajnálom az idegeneid számára jelentéktelen vagy és vagyunk de énis elmennék szivesen velük bulizni valami más bolygon és nem kéne mennem már többet dolgozni xD

2021. okt. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ufokurtato007 ***** válasza:
16%

Engem raboltak mar el tobbszor is. Mivel ufologus vagyok, igy magatol erhetodo, hogy nagy tudassal rendelkezem, illetve ismerek beepitett embereket, akik informacioval tudnak szolgalni. A status quo az, hogy a reptoidok folyamatosan bovitik haderejuket, szinte naponta lepnek szovetsegre uj fajokkal. Legutoljara a mukfukoki mufloniak csatlakoztak hozzajuk. Egyertelmuen egy nagyobb szabasu invaziot terveznek, hogy atvegyek a tejutrendszer feletti hatalmat es kiepitsek az uj reptilian birodalmat. Eloretoltak mar egy hadtestet, ami szepen beepult kozenk, kihasznalva alakvalto kepessegeiket. Jelenleg tobb ismert reptoid van az EU parlamentben. Akik bomlasztani akarjak az emberiseget belulrol, mint egy virus. Legkorabban a jovo evi valasztasok utan tudom datalni az invazio kezdetet. A valasztas kimenetele kulcsfontossagu lesz az invaziot tekintve, mivel az eloretolt reptoid hadtest a rothado nyugatrol meginditja az elso offenzivat.


Az elrabrasrol annyi, hogy legutoljara a reptoidok vittek el, tudasom vegett. Az anyahajojukra vittek, meggyalaztak es toroltek a memoriam. Rettenetes erzes volt, soha tobbet megegyszer. De kesz vagyok ilyen aldozatokat hozni az emberisegert.

2021. okt. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Te ufokurtató vagy maga a 007es kettősügynök.

" ...Az anyahajojukra vittek, meggyalaztak es toroltek a memoriam. Rettenetes erzes volt, soha tobbet megegyszer."

Most emlékszel vagy törölték a memóriád?

"A valasztas kimenetele kulcsfontossagu lesz az invaziot tekintve, mivel az eloretolt reptoid hadtest a rothado nyugatrol meginditja az elso offenzivat."


Melyik valasztas kimenetele lesz kulcsfontossagu?


Meg minek számít ha "az eloretolt reptoid hadtest a rothado nyugatrol meginditja az elso offenzivat"?

2021. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kérdező 2012 a maja naptár vége volt nem a világé. Onnantól 0- kezdődik elölről a maja naptár.

Ha az abc betűre cseréljük 2021-et akkor meg ZOZI lesz. Középen OZ a nagy varázsló, becézve Ozi, szóval 2021-ben jön a zOzi a kavari.

2021. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ufokurtato007 ***** válasza:

#3 törölték a memóriám, ahogy írtam.

természetesen a magyarországi választás.

mert amíg mi elleszünk foglalva az első hadtesttel, addig megkezdődik az invázió, tehát több fronton fog zajlani a háború, amire még nem állunk készen.

2021. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor miért emlékszel? Hiba van a mátrixba.


A magyar aztán sokat számít...

Ha támadni akarnak akkor fognak is. Emiatt egy európai ország választása sem számít igazán.

2021. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ufokurtato007 ***** válasza:
Mivel a magyarok fedeztek fel a reptoid invaziora utalo nyomokat. Tehat mi vagyunk a kivalasztott nep, akikrol a profecia szol, mi vagyunk kepesek megallitani a fold invaziojat.
2021. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sörrel meg anyázassal, hogy a fszért nem használják a kbszott irányjelzőt. Melyik naprandszeren tanultam a kereszt a K.... -dal. Igen biztos hogy megállítjuk őket. Stop soros, Stop migráns, stop cov19 3.0, Stop reptil és shop stop.
2021. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Még hány ,,világ végét" kell atvészelnünk, hogy végre felfogjátok, hogy nem léteznek.
2021. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Innen még nem, csak a való életből.
2021. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!