Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy sokan azt...

Miért van az, hogy sokan azt próbálják elhitetni másokkal, hogy paralízis jelenség áldozatai lettek, mintsem elfogadnák, hogy földönkívüliek rabolták el az illetőket?

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 20:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
12%
Már másodjára írod ki..-.-
2015. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Szerintem értelmezd a kérdést. -.-""


(Azt nem én írtam ki.)

2015. máj. 19. 20:33
 3/40 anonim ***** válasza:
2015. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Nem, az még mindig nem az én kérdésem.


A kérdésre válaszolj.

2015. máj. 19. 20:34
 5/40 anonim ***** válasza:
19%

Akkor tessék megnézni azt a kérdést.

Nem gondoltad hogy hülyíted itt a népet? :D

2015. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Nézem és látom, hogy én pontosan az ellenkezőjét kérdeztem. Szövegértelmezésre megy a karó. :D

Aki hülye, azt már nem kell hülyíteni. :)

2015. máj. 19. 20:40
 7/40 anonim ***** válasza:
65%
Nem gondolod, hogy talán azért, mert paralízist már láttunk, földönkívülit pedig nem?
2015. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Én még nem láttam paralízist. Te már láttál?


Azért mert valaki nem látja a cselekményt, még megtörténhetett. Vagy akkor mindenki hazudik? Az ilyen embereknek általában pokollá válik az életük. Ha "csak" paralízis lenne, akkor viszont nem kéne erről hallanunk? Valamiféle betegségről, ami ilyen gyakran okoz alvási paralízist + sérüléseket a test különböző pontjain?


Nem azt mondom, hogy rögtön el kell fogadni a földönkívüli dolgot, de talán nem kéne zsigerből elutasítani.

2015. máj. 19. 21:05
 9/40 anonim ***** válasza:
48%
Miért van az, hogy sokan azt próbálják elhitetni másokkal, hogy földönkívüliek rabolták el az illetőket, mintsem elfogadnák, hogy paralízis jelenség áldozatai lettek?
2015. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
27%

Mindjárt leírom az előző kérdéshez is ugyanezt a véleményemet.

Itt másban is sántít a paralízis feltételezése, mégpedig abban, hogy ezek az esetek nemcsak otthon és alvó állapotban történnek, az esetleges testi nyomokról már nem is beszélve. Ezek az emberek ráadásul sokan nem is emlékeznek semmire, vagy csak az elejéből valamire, időkiesésük van, és annyira megviseli egy részüket, hogy csak évek múlva képesek erről mesélni, amire emlékeznek az elejéből. Aztán végül a pszichológusok és pszichiáterek hozzák a felszínre a döbbenetes eseményeket, amelyek néha álomként is kísértenek.

2015. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!