Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Magyarországon találtak...

Magyarországon találtak dimenziókapukat?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősöm azt állítja, hogy több dimenziókaput is látott az élete során és vele már kapcsolatba léptek az űrlények. Valakivel volt már hasonló jelenség?

2021. okt. 31. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöd is csak akkor talált ilyet,amikor kissé sokat ivott!
2021. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Persze! A Viasat 3- on.
2021. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyszer találtam a tékában egy rakás Sliders videókazettát. Mind tele volt dimenziókapukkal.
2021. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is léptem már kapcsolatba az ismerősöddel dimenziókapun át.
2021. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy a sok közül. A belépés és kilépés között különféle anomáliák történnek.

[link]

2021. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

a dimenziókapukat egyáltalán megsem lehet közeliteni, olyan védelem alatt áll, hogy még a közelébe sem léphet ember, egyáltalán nem is látható!! s hogy életben maradt utána bárki, kizárt!!!

Egyszerű halandónak dolga nincs ott!!


Jól müködik a fantázia!!

2021. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ufokurtato007 ***** válasza:
78%
igen, vannak amiket még az első reptoid civilizáció hagyott ránk, bár ezek többnyire a belső földben találhatóak és csak néha kerülnek "napvilágra" illetve vannak az általunk építettek, de ezeket természetesen csak kijelölt bázisokon vannak elhelyezve
2021. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze.


Én is azon jöttem ebbe a világba nyaralni

2021. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mátranovákon a bányásztevékenységek közben lefúrtak a belső föld egy ilyen üregébe, ahol dimenzió és tér-idő kapuk voltak, onnan jött fel egy csomó kriptid. Szabolcs megyében is gyakoriak ilyen spontán felbukkanó kapuk, és Észak Amerikában is, onnan jön a sok bigfoot.
2021. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valaki biztos talált, többet is. Aztán, hogy az dimenziókapu volt-e vagy a szomszéd kapualja azt már senki sem tudhatja.
2021. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!