Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek a földönkívüliekben?

Hisztek a földönkívüliekben?

Figyelt kérdés
Egy dolgot szögezzünk csak le,az UFO és a földönkívüli nem ugyanaz. Az UFO=azonosítatlan repülő tárgy a földönkívüliek pedig maguk a lények. Ha valaki tudta ne vegye kioktatásnak,azért írtam le,mert tudom,hogy sokan összetévesztik.

2021. nov. 1. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én valamelyest hiszek abban, hogy vannak még más ismeretlen lények is az univerzumban.Hisz szerintem képtelenség lenne, hogy csak a Földön élnek élőlények, illetve elég sok felfedezetlen dolog van még..Szóval ja nem kizárható
2021. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Igen, én kapcsolatot is létesítettem már pár fajjal. Voltam az űrhajójukon is, és más bolygókon.
2021. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ufokurtato007 ***** válasza:
75%
Nem hinni kell bennük, hanem elfogadni a tényt, hogy léteznek.
2021. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a mi galaxisunkban van több milliárd csillag. Minden csillagnak átlagosan legalább egy bolygója van, soknak több is (pl.: Nap). Tudjuk, hogy rengeteg kőzetbolygó van a csillagok lakható zónájában, és a mai álláspont szerint akár nagyobb gázbólygó holdjain is alakulhat ki élet, ha megfelelőek a körülmények, és mégcsak nem is kell a lakható zónában lenniük (pl.: Bár az élet léte nem bizonyított rajta, a Jupiter Európa holdján folyékony víz van, ami akár élhető is lehet). Csak a látható univerzumban több milliárd galaxis van, több milliárd csillaggal, és hasonlóan a mi galaxisunkhoz átlagosan minden csillagnak van legalább egy bolygója. És most csak az általunk ismert szénalapú életről beszéltünk, ki tudja mi alakulhat ki (pl.: A tudosók jelenleg a szilíciumalapú élet kialakulását is esélyesnek látják, csak a földi körülmények nem megfelelőek hozzá).

Kérdem én, hogy a franca ne lenne máshol élet? Még intelligens élet is van, hiszen ha mi kialakultunk, akkor ekkora univerzumban máshol is ki kellet, hogy fejlődjön. Persze nem mondom, hogy biztos olyan fejlettek, hogy ide járnak, de gondolkodni képes, technikai civilizációval rendelkező lényeknek kell, hogy létezzenek.

2021. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Cute1212 válasza:
66%
Igen, én személy, szerint hiszek bennük. Nagyon sok UFO elmélet van, hisz az univerzum hatalmas. Vannak, olyan elméletek, hogy az emberek csak teszt alanyok és 0-24-ben figyelni tudnak minket, mondhatni egy kisérlet vagyunk a számukra. De, ha a történelem során keressük őket, akkor ott vannak Egyiptomban a piramisok. Hisz, hogyan tudták az emberek felépíteni azokat a hatalmas piramisokat, ha nem volt még fejlettudomány? Vagy, ott van az, hogy az ételeink pl.: kenyeret honnan tudták, hogyan kell elkészíteni? Igazából nagyon sok kérdés van a világban, amikre nem kapunk választ. Ugyanakkor, ez lehet jó és rossz is, hisz az ember egy kíváncsi lény.. És nem éri be kevéssel.
2021. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ufokurtato007 ***** válasza:
23%
#6 az ősi egyiptomiak is tudtak a reptoid invázióról, ezért cselekedtek. a piramisok nem mások, mint egy kezdetleges- ókori lézerágyúk.
2021. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem tartom lehetetlennek a létezésüket, de majd akkor hiszem el ha ténylegesen lesz rá bizonyíték
2021. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Akitakarsz ***** válasza:
100%

#7

Egy jéghideg mit kérsz?

2021. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!