Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti sem hisztek a földönkívülie...

Ti sem hisztek a földönkívüliekben úgy mint én? ( szerintem nem léteznek, és nem látogat minket senki)

Figyelt kérdés
Igen és én kimerem jelenteni, hogy nincsenek földönkivüliek, nincsenek ufok, sőt dinoszauruszok sincsenek mert kihaltak 65 millió évvel ezelőtt, mikor egy azonosítatlan tárgy a földnek csapódott , és ha valaki megtudna győzni, az csak 444 lehet, vagy a reptiliánok, vagy a kis szürkék, vagy éppen a marikanézni a zöldségestől !
2018. máj. 19. 19:23
 1/10 anonim válasza:
No comment .. isten lassa buneie
2018. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DI43L0 ***** válasza:

Az ufók létezésének valószínűsége: 350% Az UFO, azaz azonosítatlan repülő objektum létezése bizonyított.

"Igen és én kimerem jelenteni, hogy nincsenek földönkivüliek, nincsenek ufok"

Ja... akkor mit keresel itt? Ez egyáltalán kérdés vagy csak elakartad mondani valakinek?

2018. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szokásos troll kérdés. De gyenge.
2018. máj. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem 404? Az ufok is kihaltak akkor?

mar-ha komolynak tekintjuk a kerdest

2018. máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt én sem gondolom, hogy a földönkívüliek "ide járnak", mar csak a tér- és időbeli távolságok miatt sem. Viszont, mivel csak a mi galaxisunkban többszáz milliárd csillag van, az univerzumban pedig többszáz milliárd galaxis, nagyon valószínűnek tartom, hogy léteznek.
2018. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
valójában a föld lapos , és nincsenek csillagok sem galaxisok, a nasa hazudik ez tény
2018. máj. 20. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:

"én kimerem jelenteni, hogy nincsenek földönkivüliek, nincsenek ufok"

Tévedsz! - köztetek vagyunk!

2018. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6: Ja, hogy te itt tartasz? Az más...
2018. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kihaltak a földönkívüliek is mint a dínók és már csak mi vagyunk senki más az univerzumban. :-(
2018. jún. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Föld lapos, de földönkívüliek vannak, és nem volt holdraszállás sem.
2018. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!