Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha valódi UFO-t fényképeznél....

Ha valódi UFO-t fényképeznél. El mernéd mondani, be mernéd mutatni a médiába?

Figyelt kérdés
Nem félnél pl hogy a fekete ruhások megjelennek és baj lesz? Vagy mások is?
2021. nov. 2. 20:30
 1/10 Ufokurtato007 ***** válasza:
64%
nem a fekete ruhásoktól kell félni, hanem azoktól akikről a fotót készítetted. gyakoriak a támadások a megbízható források ellen, mivel az idegen fajok megakarják őrizni anonímságukat, hogy egy támadás/invázió meglepetésszerű legyen. amiről nem tudunk, az ellen nem tudunk felkészülni.
2021. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De honnan ismerik fel, hogy övéké a jármű? Több száz faj jár erre, ráadásul nagyon hasonló űrhajókkal. A képek meg szemcsések a zavaró teknológia miatt. Így azért nehéz a fajoknak beazonosítani a járatot. Nem?
2021. nov. 2. 20:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg kérni kellene a médiától, akik leadják hogy mondják hozzá vagy írják a kép alá, hogy nem reptílián űrhajó. Azok a legrosszabbak. Mi?
2021. nov. 2. 20:45
 4/10 Ufokurtato007 ***** válasza:
53%
minden idegen fajnak más típusú "járműve" van, pl.: ha látsz egy vadászrepülőt akkor megtudod különböztetni, hogy ez egy orosz vagy amcsi, ugyan így működik az idegenek közt is. ha látsz egy űrhajót akkor megtudod különböztetni, hogy ez egy reptoid vagy gujmán
2021. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ufokurtato007 ***** válasza:
67%

nem nehéz beazonosítani számukra, mivel ők visszatudják fejteni, avagy dekódolni technológiájuk révén.


a média telis tele van szkeptikusokkal, szóval mindenféle kérés süket fülekre találna.

2021. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nem mutatnám be sehol. Az emberek hazugok, és magukból kiindulva másokat is annak neveznek. Engem ez rohadtul felidegesít, mivel őszinte ember vagyok. A fekete emberektől nem félek, szerintem nem is foglalkoznak ilyesmivel. Én csak abban reménykedek, hogy ha vannak ufók, akkor minél több hülyét elvisznek.
2021. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy vadászrepülőnek sok kiálló kallantyúja, specifikus alkatrésze van, ami megkülönböztethetővé teszi. Ellenben egy idegen űrhajó ugyanolyan aerodinamikailag. Ráadásul több fajnak ugyanazok a beszállítói. Így azért nehéz lesz. Meg ugye a zavaró sugárzás miatt sem látod tisztán a képet
2021. nov. 2. 20:48
 8/10 Ufokurtato007 ***** válasza:
63%

egy naiv laikus számára mindenképp nehéz lesz megállapítani, ha odaállítasz egy jöttment embert, hogy mondja meg mi a különbség a belső égésű motorok közt, ő sem fog tudni különbséget tenni.


hogy különbséget tudj tenni ahhoz ismerni kell az idegen űrhajókat, ezt a kompetenciát pedig csak az ellenállás tagjaként vagy hivatalos ufológusként tudod elérni

2021. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Instant youtube.

Ha látnék és nem felejtem el lencse végre kapni.


Egy zöld üstököst elbuktam pedig az szép volt...

2021. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először kiírnék róla egy kérdést gyakorikérdések-en, aztán csinálnék róla egy szavazást is csak, hogy biztos legyen. Ha pozitív a visszajelzés akkor besétálok a retekklub székházába és megpróbálom eladni a sztorimat jópénzér'.

Bónuszba ha kijönnek kamerával akkor előadom az egészet Szalacsi-s stílusban:D

2021. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!