Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök és nem műkörmösök!...

Műkörmösök és nem műkörmösök! Ötleteket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában sok körmös Instagramján látom, hogy a háttér fehér szőrme vagy egy csillámos alátét. Ilyeneket hol lehet kapni vagy mi a nevük? Hiszen egy szőrmés szőnyeget nem veszek meg az asztalra fényképezéshez. Egyébként a kabátom fehér szőrméje pedig nem mutat jól a háttérben, mert fekete szálak vannak benne.



2019. nov. 30. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ikea/Jysk/Pepco üzletekben biztos van szőrmés párna vagy huzat, vagy ezekhez hasonló dolog.
2019. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

menj fel ilyen oldalakra pl: crystalnails, master nails stb és ott nézd meg, hátha.

de az első válaszoló ötlete is jó. én láttam már olyan pulcsit és mellényt is amúgy.

2019. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket a csillámos lapokat párszáz forintért be tudod szerezni kreatív boltokban, papír írószer boltokban stb. Nálunk pl az egyik legnagyobb kínai üzletben is vannak 200 ft/db.

Szőrme pedig ahogy írták pepco jysk pl de bárhol ahol mondjuk találsz egy ilyen párnát, pulcsit

2019. dec. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Ma a Jyskben láttam hófehér szőrmés szőnyeget, nem is olyan drágán :)
2019. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! 😊❤
2019. dec. 13. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!