Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Önök mit gondolnak a Korendori...

Önök mit gondolnak a Korendori fajról és az ottani helyzetről?

Figyelt kérdés

Elvileg az emberiség is hamarosan el fog jutni arra a szintre mint a Korendori faj,így érdemes megnézni milyen arrafelé a helyzet.


Itt leírnak minden tudnivalót.


[link]


Nos,önök mit gondolnak?



2021. nov. 8. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

K ügynök vagyok.

Nem megmondtam már J ügynök, hogy ne szivárogtasson már többet.

Szegény emberek így is sokat tudnak már.

Üdv: K ügynök.

Többit az irodában megbeszéljük.

2021. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

K ügynök lehet titkolozni, de ha a földönkivüliek akarják hogy tudják az emberek mert cimbizni szeretnének velük akkor nekik egy ügynökség sem probléma sőt tippem szerint mosolyogva gyerek jatek szinten oldanak meg ezt.


Amugy elolvastam az egész cikket. Amit a tanulasrol irtak tök izgi. Meditatív állapotban a szallagrol atugrik egy perc alatt a tudas. Wow! Mennyi konyvet lehetne elolvasni ha 1 perc alatt 300 oldalt tanul meg. De én csípném nagyon ezt, mivel imádom a könyveket es a tudast is. Az nem vilagos hogy mi a munkajuk ha csak a mernokok dolgoznak es ok epitik a robotokat.

Ingyen lakas, kaja, ruha. Ez is wow! Mindenre van ido a csalad alapitasra is. Wow! Pacifista tarsadalmak. Wow!



Amugy nem hátrány a tudas. Az emberek meg szerintem manapsag nem lepodnenek meg a foldonkivulieken sem. Csak vannak regi modi emberek akik az eltitkolas buta technikajaval peldaloznak mikozben ettol fuggetlenul az emberek sem hulyek es nyilvan ezt gondoljak tobben, hogy logikus hogy a vilagegyetem vegtelensegebol adodoan az embereken kivul is vannak cuki földönkivüliek is.


Nem mellesleg meg jo pelda a regi radio jatek ahol azt hittek az emberek hogy a foldonkivuliek megszalltak a foldet. Hirtelen jott informacio kelthet tomeg nyuszizast. Es nem is csoda. De a hazugsag, az eltitkolas is okozhat bizonytalansagot az emberekben ami elobb utobb ugyan ugy nyuszizast okozhat.


Szoval szerintem 1-es K nem ügynök egy ilyen cikk nem szivarogtatas egyaltalan, sőt. Van meg mit tanulnia K ugynoknek is. 😏


Üdv egy ismeretlen kiváncsi


Nem irok ilyeneket hogy ABC nem ügynök 😏 de érdekes volt a cikk nagyon


Ja és kérdező ne lepődj meg ha lesz olyan valasz hogy hol hagytad a gyogyszered meg ilyen megmondo ember tipusuak, meg a "mindent elhiszel" tipusuak anélkul hogy ismernének. A kedvencem mikor pampognak a tarskereso kérdezonek, de hogy a 35 évtol idősebb nőknek már biztos van gyerek meg elváltak. Mikozben semmi ilyen inforol nem tudositotta a kerdezo a valaszolokat. Ergo hulyenek nezik a kerdezot mert hogy biztos nem tudja hogy a 40-esek nem gyermektelenek mar. 😏


Szoval nincs abban semmi rossz hogy az ember olvas tobb mindent fejleszti a képesseget hogy meg tudja kulonboztetni az igazsagot, a hazugsagtol es a kacsatol.


Mivel kontaktak meseltek ezt amit leirtak cikkben azert ezt is kivulallokent is kell tudni olvasni de ugy hogy belulrol is nezed.


Mindenkeppen egy joleti tarsadalmat ir le es ez szerintem ha igaz akkor ezeknek a foldonkivulieknek igen boldog életük lehet, ha nem akkor is aki írta igen szép társadalmi elképzelést sorakoztat fel, jó science fiction fantasy író lenne. Szoval miert is ne lehetne igaz egy vegtelen Univerzumban! Es ilyenekrol szerintem minden ember fantazial idonkent.

2021. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Béketárgyalásokat kellene kezdeményezni. Oda kellene küldeni több ENSZ missziót, hogy kezdjen bele és a WHO-t hogy covid vakcinákat vigyen nekik aranyért. El nem tudom képzelni mekkora gócpont lehet ott
2021. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ők nem hisznek a mesékben,nem kell nekik pfájzer.
2021. nov. 9. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Innen is gratulálok az oldal szerkesztőinek a szöveg és szövegháttér színkombinációjához mert 2 ször kaptam a cikk elolvasása közben szemrákot tőle.

Elég clickbaitnek tűnik ez a dolog nekem de ki tudja

2021. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen weboldalt akarok majd fabrikálni
2021. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!