Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek igazak vagy nem?:

Ezek igazak vagy nem?:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



#UFO #Léteznek -e
2021. nov. 8. 19:42
 1/6 anonim válasza:
100%
Igaz
2021. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazak.
2021. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ezek mind mind tervezett szivárogtatások.

Bizonyos időközönként a földönkívüli technológiáról esetleg felvett kapcsolatokról adnak ki infót a médián keresztül.Így kondicionálják az emberiséget, hogy elfogadják azt a tényt, több földönkívüli faj is kapcsolatban van földi kormányokkal.

2021. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Szenthelyi Árpád hadnagy úr nyilvános felfedése óta közismert tény az galaktikus föderáció és a földi ellenállás létezése,a pentagon felvételén is egy a jókat erősítő plejád megfigyelőhajó látható.
2021. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Az ufók léteznek, de az ufó csak annyit jelent hogy azonosítatlan tárgyak. De ezek légköri jelenségek vagy a vénusz fényének visszaverődése egy meteurulógiai léggömbön
2021. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert a tévében hallottam vagy az interneten olvastam ilyent. Erre még az is rátett egy lapáttal, hogy egyszer azt álmodtam, hogy egy repülő csészealj közelített felém és ilyen furcsa "blablablázásokat" hallottam és úgy beleégett az agyamba ez, hogy egész nap nem tudtam elfelejteni.
2021. nov. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!