Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptoidok élnek a belső...

Ufokurtato007 kérdése:

Reptoidok élnek a belső Földben, elkéstünk?

Figyelt kérdés

Nem régiben teórizáltam azon, hogy a belső föld lakhatóvá válhatna, hogyha egy apokaliptikus világ válna a Földből az invázió után. Úgy tűnik sajnálatos módon, elkéstem. A reptoidok már meghódították a belső földet, és már a Nasa is tud róluk.


Idézet a cikkből: ,,A Föld belsejében egy rejtett, reptoid jellegű civilizáció él."


Forrás: [link]



#reptoid #ufológus #belsőföld
2021. nov. 9. 22:37
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
90%
Mik azok a reptoidok? Milyen belső föld?
2021. nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
82%
Nem létezik a belső Föld! A reptoid-ok neg nem jönnek mert nem léteznek! Előző kérdésedben meg ezt mondtad hogy a belső Föld lesz a menekülési tervünk!
2021. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
87%

A sok önjelölt pistike ufókutató zagyvaságai. Este unatkozik, létrehoz egy blogot, felírja rá ami eszébe jut. Jönnek a gyíkemberek a nasa által bebizonyított rombusz föld ellen, de a xeramida fénylények meg fogják menteni a bolygót. A sok gyikes önjelölt pistike meg terjeszti a zagyvaságot. Aztán suliwcbe meg rejszol egész nap azon izgulva vajon hány szellemileg visszamaradott szopogatja be a marhaságait.

Szomorú lehet az élete mindnek, ha ez okoz nekik gyönyört. A baromság. Ha hisznek is ebben az már orvosi eset...

2021. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
9%
Igen elkéstünk.
2021. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
68%

Nem az a baj, hogy konteós cikket olvasol, az a probléma, hogy csak egy cikket olvasol el. Ha a többet is olvastal volna, akkor tudnád, hogy nem csak reptoidok élnek a Föld belsejében, és azok a reptoidok akik ott élnek nem rossz reptoidok, mert ők ellenszegültek a saját fajuk leigázó módszereiknek, magyarán ők nem oda tartoznak. Több földönkívüli faj él a Föld belsejében, és ez egy kutató bázis, azért van, hogy védjék a Földet, ha olvastál volna több ilyen cikket.


Az északi bejárót is őrzi egy földönkívüli faj, de ők is jók.


Ahogy azt is olvastad volna, hogy Földön kívül is űrhajókkal is igyekeznek harmonikus egyensúlyba hozni a Földet.


Ezek szerint a cikkek szerint.


Nem értem amúgy miért a NASA-val példálóztok minden egyes ilyen kérdésnél, ez egy tudományos szervezet, aminek nem érdeke az, hogy titkolódzón.

Ha követnéd időnként az oldalukat, akkor láthatnád.

Keveritek a szezont a fazonnal az nem az a szervezet. Pláne, hogy civilekkel is kommunikál a NASA minden korosztályból, így tanítva őket, és tudományos pályázatokat is szoktak hirdetni civileknek is.


Én csak ezt unom, hogy mindig próbáljátok belekeverni a NASA-t, hogy eltitkol ezt azt. Valószínűleg akkor nem SETI-znének civilek segítségével. Jól emlékszem ez is NASA projekt, de ha nem javítsatok ki, mert egyetemi projectek is voltak ilyenek.


Nem az a baj, hogy valaki olvas, hanem az, hogy nem elemezed amit olvasol, hanem egyből mész a gyakorira, és kérdezed, hogy elkéstél-e.


Ó igen elkéstél az objektív olvasassal.

2021. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként a lacerta fájlok már nagyon régiek valamikor a 2000-es évek elején elkezdtem olvasni a lacerta interjurol egy cikket szimplan bongeszgettem a neten ket fárasztó egyetemi tanulás között kikapcsolódásként. Tobb ilyet olvastam érdekes volt es izgalmas és pihenteto utana jobban tudtam a tanulasra is figyelni. De en nem ilyeneket olvastam mint amit a kérdező ír.


A foldonkivuli akivel az interjut keszitette ez az Oleg nevezetu egyen, nem egy katona foldonkivuli hanem kutato tudos. Szoval ha legalabb olvasnal tobb ilyen cikket akkor te se keverned a szezont a fazonnal. Nyilvan ha rossz lett volna rz a foldonkivuli akkor nem adott volna interjut infokat. Amugy nemet tekintve nő földönkivüli volt emlékeim szerint. Az hogy a konteos oldalak a NASA-t emlegetik butaság és hülyeség. Semmi koze ehhez a NASA-nak ha van is ilyen interju nem ők tároljak az nem az a szervezet. Amugy tipikus emberi reakcioitok vannak. A kérdező fél hogy elkésett mert nem mehet a bunkerba lényege ez lenne a kérdésének nem a kiváncsiság és valójában nem is kérdés hanem egy érzelmi állapot megjelenítése.


Ahelyett hogy a konteos cikkeket ugy olvasna hogy objektivan. Magyaran bizonyitekok hianyaban meg akkor is ha igaz és érdekes és jó dolgokat írnak akkor is érdemes ugy olvasni mintha egy izgi regényt olvasna.


Ha tényleg meg akarnak látogatni minket a földönkivüliek és cimbizni akarnak velunk es megvédeni akarnak minket ugyis jonnek akkor meg mit izguljon rajta az ember. Szerintem túltoljátok ezt a dolgot. Nyilván egy telepata foldonkivuli is megvalogatja kivel cimbizik. En ezt tenném a helyükbe.

2021. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
86%
Amugy a kérdező neve is hagy ne mondjam miket sejtet. Komolytalan.
2021. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
21%
* az
2021. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
29%
4es vagyok, szopat minket szerintem és mi meg rákaptunk a hülyeségére.
2021. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
17/18: akkor már a “hagy”-ot is kijavíthattad volna.
2021. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!