Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptoidok élnek a belső...

Ufokurtato007 kérdése:

Reptoidok élnek a belső Földben, elkéstünk?

Figyelt kérdés

Nem régiben teórizáltam azon, hogy a belső föld lakhatóvá válhatna, hogyha egy apokaliptikus világ válna a Földből az invázió után. Úgy tűnik sajnálatos módon, elkéstem. A reptoidok már meghódították a belső földet, és már a Nasa is tud róluk.


Idézet a cikkből: ,,A Föld belsejében egy rejtett, reptoid jellegű civilizáció él."


Forrás: [link]



#reptoid #ufológus #belsőföld
2021. nov. 9. 22:37
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
92%
32-es a neve egészen más jellegű dolgot sugall, tudod az akinek ufo fétise van. Magyarán szexuális fétise földönkívüliek iránt. Valószínűleg a reptoidokra izgul.
2021. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
#40 Fogalmam sincs, hogy mi a probléma azzal amit mondok, Ön bizonyára egy szkeptikus.
2021. nov. 10. 11:49
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

22-es én azt nézném meg, hogy egy jó földönkívüli hogy köszöni meg a nagy semmit neked, mert ez amit művelsz ez túltolása a dolgoknak és őszintén szólva egy ellenérzést generálsz az ismeretlenről, magyarán nem felvilágosítasz, hanem azt gondolják, hogy baromság amiket írsz.


Szóval tételezzük fel, hogy jön egy jó földönkívüli aki se nem reptoid, se nem szürke, hogy segítsen, és mellette cimbizzen velünk, de miattad nem tud majd őszintén megnyilvánulni, mert azt hiszik kamu reptoid, aki alakváltó, és ezért az emberek jönnek majd villával, és dupla munkát adsz neki,hogy telepatikusan előszor leszerelje őket, aztán mert utána a bizalmat kell elnyernie, mielőtt védeni tud.


Gratulálok a hülyeségedhez és a konteosok hülyeségeihez is, amit gyakran fordíthatnak félre is, pl. egy-egy kontakta félre is értheti pl. Astar parancsnokot, aki valójában szerintem egy arab vagy egy indiai pasi, aki mindenféle kulturájukra jellemző agresszív dolgot hordott össze egy földönkívüli nevében. A konteosok meg mindig a NASA-t emlegetik, volt olyan időszak amikor még a NASA sem volt, és akkor is.

2021. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
84%
4es vagyok engem miért szavaztatok le mikor tényleg szopat minket, most írta, hogy ő a messiás meg, hogy ufologus. Ha ezt komolyan gondolod ufo Jézus te egy nácisztikus személy vagy, menj orvoshoz.
2021. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
#43 Nem sok faj támogatja a humánokat, sőt egyre kevesebb, mivel akik támogatnak minket, azok sorra levannak igázva. Az egyik nagy támogatónk a plejádok fényküldöttei, de ők sem tudnak sokat tenni érdekünkben. A harcot nem vívhatják meg helyettünk, nem róluk szól a prófécia. Nem kell aggódni, ufológusként ezt tanuljuk, hogy ne értsük félre a jeleket.
2021. nov. 10. 12:03
 46/51 anonim ***** válasza:
93%
Nincs bizinyítekod a létezésükre nekünk viszont van, hogy nem léteznek! A szkeptikus az aki nem hisz a bizonyítékokban szóval te vagy az elvakult megszállott szkeptikus.
2021. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Az ajkaid közét már egészen biztosan megtermékenyítették a reptoidok, kedves Kérdező.
2021. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te vagy elmeroggyantkám!! Sem Reptoidok, sem belső Föld nem létezik!!! Mi a kérdés???
2022. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Ufokurtató eggye jobba retegek me félek az inváziútúl monngyad mikó lesz ebújo a befőtt földbe alul a borpince és nem talá mög
2022. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés hogy mi lesz ha a földönkívüliek harcra kelnek a földönbelüliekkel?
2022. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!