Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Avril Haines,a központi hírszerző központ igazgatója elismerte a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés

Bill Nelson NASA-összekötő és, Avi Loeb vezető professzor után az Amerikai hírszerző ügynökség elnöke is elismerte a földönkívüliek létezését,és azt hogy ők felelősek az UFO észlelésekért.


[link]



Mi a véleményetek?



2021. nov. 11. 13:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Az UFO az nem földönkívüli csak nem azonosított meteurulógiai jelenség. Ezek csak random természeti anomáliák
2021. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Plusz köztudodd, hogy van idegen élet csak nem ezek a reptoid manók vagy mik.
2021. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
A reptoidek pont hogy létenek. Éppen ők akarjék eltitkólni a valóságot
2021. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

3

Jó vicc XD

2021. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Ufokurtato007 ***** válasza:
32%
3-as igazat beszél, a reptoidok próbálják eltűntetni a nyomokat a létezésükkel kapcsolatban, illetve belülről bomlasztani fel az emberiséget (lásd felvilágosultak kontra szkeptikusok) hogy könnyebb dolguk legyen az invázió során. Mert ugye, ami nem létezik, az ellen nem lehet- kell felkészülni.
2021. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

5

Itt én vagyok a felvilágosult. A szkeptikus az aki nem hisz a bizonyítékokban jelenleg te vagy a szkeptikus.

2021. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A reptoid téma komoly,nem kéne viccet csinálni belőle.
2021. nov. 11. 17:04
 8/25 Ufokurtato007 ***** válasza:
73%
Szkeptikus troll vagy, aki nem képes továbblátni az orránál és a megannyi bizonyíték ellenére sem vagy képes elfogadni az idegen fajok létezését, holott voltaképpen rajtad kívül mindenki tényként kezeli őket (kivéve persze a többi szkeptikus trollt).
2021. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

8

Még mindíg nem mutattál fel bizonyítékot és te trollkodsz itt. Konkrétan alig ha ismeri bárki is ezeket a fajokat.

2021. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Ufokurtato007 ***** válasza:
73%

#9 Én nem trollkodom. Elismert ufológus révén jöttem, hogy felvilágosítsam a többi felebarátomat a közelgő veszélyről.


Ön trollkodik itt, folyamatosan kifigurázva a témát és kitalációnak titulálva a történéséket.

2021. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!