Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy hatalmas ufo flottát észleltek az orion-csillagköd közelében?

Figyelt kérdés

Scott C. Waring,hivatalos ufo kutató tette közzé azokat a felvételeket amin a hatalmas ufo flotta látható az Orion köd közelében.


[link]


Lehetséges hogy a reptoid flotta közeleg?



2021. nov. 15. 10:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20-as: Csak az ilyen reptoidos baromságokat jelentem. De... egész véletlenül nem te vagy az, akinek privátban írtam hogy jelentse ezeket a baromságokat?
2021. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21

Nem, nem én vagyok az. Én is csak a reptoidosokat jelentem. Úgy tűnik már hárman vagyunk.

2021. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%
Ne jelentgessétek, légyszi. Sci-fi olvasásra nincs időm, de egy filmet sem tudok rendesen végignézni. Egy kis szórakozás a fantáziával legalább itt befigyel. Reptoidok. Már az elnevezés is vicces :) Reptile Humanoids. Cooool.
2021. nov. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
33%

20 szerintem nem az oldalon jelentette a kérdést. Hanem az az orion-csillagköd közelében észlelt hatalmas ufo flottának, hogy inkább a Hold alakú csillagrombolót izítsák be. Mert lebuktak....

Ő a beépített ember fedőnéven NEMMEN vagy egyszerűen NEMEN.

2021. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
85%

Közelében? Ez annyira nincs a közelében, hogy csak na, bár nem hiszem, hogy veszed a fáradságot arra, hogy megnézd milyen messze van a köd, illetve mekkora a mérete. Innen videózva, egy föld méretű tárgyat sem látnál. Akkor sem, ha az egész fényt bocsájtana ki. Ha nem szerkesztett akkor is maximum egy műhold... Miért? Mert visszavert fényt látni. Hogy miért van közel a tárgy? Ha tudnád a köd méretét, akkor tudnád, hogy 2mp alatt azon a fény sem megy át keresztbe... Ha a távolságát a földtől, akkor tudnád, hogy NEM ér ide a visszavert fény így egy esetleges ott közlekedő tárgyról.

Műhold, vagy KAMU a videó. Alap fizika és kb 1mp alatt kiderül.

2021. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!