Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Orion csillagködben lévő...

Az Orion csillagködben lévő földönkívüli sejtek az ottani oxigénmolekulák hatására szaporodnak rohamosan, vagy valami mástól? Egyáltalán hogyan kerültek oda és miért?

Figyelt kérdés

Főleg hozzáértő UFO kutató társaim válaszára lennék kíváncsi és nem tizenéves kamaszok válaszára akik semmit nem értenek.

Szóval egy pillantást vettem az új innovatív csillagászati eszközömmel amit 1 hete vettem és ami nekem most teljesen új hullámhosszal tekint az űrbe, és tegnap éjjel láttam hogy az oxigén molekulákkal rejtőző Orion csillagködben egy ismeretlen földönkívüli sejtek szaporodásnak indultak. Vajon hogy kerültek oda?


2011. aug. 3. 09:54
 1/9 Timoking ***** válasza:

Kedves kérdező,

Tekintve, hogy kollégának válaszolok, most megpróbálok minél hivatalosabb formátumban válaszolni a kérdésedre.

Most, hogy mondtad, én is megvizsgáltam és állitom, hogy igazad van: a földönkívüli sejtek az ottani oxigénmolekulák hatására szaporodnak rohamosan.

Valószinülég eddig is ott voltak, de csak vártak valamire, ami beinditsa a szaporodást. Mivel, hogy eddig kevés volt belőlük, nem igazán vehettük észre őket.

Ha pedig nem voltak ott, lehet, hogy általunk nem ismert civilizáció terjeszkedése folyamán kerülhettek oda de ez nem egy teljesen hihető magyarázat sok más kutató számára.

Üdvözlettel, Timoking

2011. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem magas.
2011. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ennek az új innovatív csillagászati eszköznek amit 1 hete vettél és ami neked most teljesen új hullámhosszal tekint az űrbe,ennek mi a neve?Mert én nem is gondoltam eddigm hogy vannak ilyen jó cuccok,amik látják a molekulákat,meg sejteket,ilyen távolságból.Mármint nem az a meglepő,hogy vannak hanem hogy,bárkinek elérhetők.
2011. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nostradamus ***** válasza:
Az orionon élnek a kis és nagy szürkék is. Lehet, hogy azok valamiféle nyomait vehetted észre, de azt én sem értem, hogy hogy láthatsz molekulákat a Földről az Orion-ig.
2011. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy pontosan mire akarsz kilyukadni ezzel a kérdéssel. Nem igazán értem.



A lényeg, hogy a Orion csillagköd nem biztos, hogy sejtes életforma. Inkább gázok halmaza egy adott tömegben térben.


Tudnod kell, hogy ezt a teret is lakják. Biztosan vannak olyan lények amelyek ebben a ködben élnek mint energia.

Lehet hogy egy csillag maradványa. Ami felrobbant. Sok ilyen van.


Ahogy megnézed a színeket rájössz arra hogy több millió csillag is található ott.


Azt is tudnod kell, hogy a barnás köd folt, inkább földi eredetű bolygókat rejt magába, ahol biztosan van élet.



Nem hinném hogy maga a csillag köd élne. De nem lehet kizárni. Ez itt egy hipotézis, amit meg kell vizsgálni.


A mi bolygónk is él, mint egy sejt. Van sejtmagja, sejtplazmája, és sejt hártyája is. Elképesztő igaz. Egy nagy sejtben élünk.

2011. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

404 válasza:


BIZTOS EGY ASZTEROIDA VOLT!

2011. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ömm...

1. A kérdéskifejtés nyelvtanilag katasztrófa.

2. Ez miféle eszköz, ami "hullámhosszal tekint az űrbe", és látni lehet a molekulákat meg a sejteket vele?

3. Az Orion-köd cirka 1270 pluszmínusz nemsok fényévre van tőlünk, magyarul amit most látunk, az még a Honfoglalás előtt történt, ezt is számításba kell venni.

4. Fent említett dolgok miatt egyáltalán nem vagy komolyan vehető.

2011. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te,hogy látod a távcsővel az oxigén molekulákat?Meg a földönkívüli sejteket?:O A kérdés kitaláció!
2011. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most már én is látom őket!
2011. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!