Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufót kaptak lencsevégre, te...

Ufokurtato007 kérdése:

Ufót kaptak lencsevégre, te még szkeptikus vagy?

Figyelt kérdés

Link: [link]


A felvételek és szaktudásom alapján kijelenthetem, hogy egy mánhunti emberrabló fajról és annak űrhajójáról készült a kép. A feltételezést tovább erősíti a tény, hogy Mexikó felett készült a felvétel, tudni illik ezen lények Mexikó területén garázdálkodnak és megannyi ember eltűnéséért felelősek.



2021. nov. 23. 18:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
Ne trollkodj már pls TwT
2021. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Ha csak linkelted volna es nem irod oda hogy szerinted milyen foldonkivuli faj akik rovasan tobb ember eltunese van. Akkor elhittem volna most hogy nem trolkodsz.


Amugy erdekes hogy jó földönkivüliekről nem írsz semmit.

2021. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%
Mint írtuk mar amugy logkius hogy nem vagyunk egyedul az Univerzumba. Csak a trolkodasodtol a foldonkivuliek is szerintem forgatjak a szemuket unottan.
2021. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem is tudom,kövezzetek meg, dobáljatok rám kígyót-békát, de nekem azért ez nem tűnik olyan nagyon meggyőző bizonyítéknak.
2021. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

* logikus


* Univerzumban

2021. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

4-es arra bizonyitek hogy lattak egy azonositatlan repulo targyat magyaran. Undefinied Flying Object U.F.O.


De nem tudni hogy mi volt az valójában.


Erre írtam hogyha nem írta volna a troll szövegét utána akkor elhittem volna hogy most nem trollkodik.


De írtam már azt is hogy logikus hogy nem vagyunk egyedül az Univerzumban. De megmondom őszintén hogy Ufokurtato es tarsai gerilla marketinges propagalo álhíreit nagyon unom már. Egy pillanatra felcsillant a remény hogy komolyodik ufokurtato de tévedtem mert utana ugyanugy elkezdte hogy szerinte milyen foldonkivuli faj. Egy pulzalo pottyot latni a felvételen.

2021. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%
Jó anyag. Egy szkeptikuska ilyenkor köpni nyelni nem tud!
2021. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%
Szekptikuskák, erre mit léptek?
2021. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Miért gond az, hogyha megtudom pontosan állapítani, hogy milyen fajjal állunk szemben az adott cikkben?
2021. nov. 23. 18:48
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudod megállapítani? A megállapítás és a feltételezés amúgy két külön dolog, csak szólok.
2021. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!