Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szkeptikusok miért csinálják...

A szkeptikusok miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben tapasztaltam, hogy a szkeptikusok rendszeresen járnak át a kategóriába, és itt vergődnek, meg provokálják az ufo kutatókat és azokat kik tisztában vannak a jelenségek valamint az idegen lények létének valóságával. Szerintetek miért teszik ezt, nekik miért jó, ha ezt tehetik?

2021. nov. 5. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__114260..

Hááát, Te sem a tudományok kategóriában vagy jelen.

Noh nem baj, belefér.

2021. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1

Igen, pont a hozzátok hasonló szkeptikusok teszik tönkre az egész kategóriát és ezért gondolom így!

2021. nov. 5. 20:18
 3/18 A kérdező kommentje:
Ilyenkor pedig köpni-nyelni nem tudnak a szkeptikuskák. -.-
2021. nov. 5. 20:18
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Bocsáss meg, tényleg csak mosolyogni tudok.
2021. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ufokurtato007 ***** válasza:
28%
Azért mert a tudatlanság boldogít. Ők nem tudják, hogy micsoda veszély leselkedik ránk a világűrben. Nem találkoztak még reptoidokkal, nem rabolták el őket a gujmánok, nem hadakoztak még krixkraxiakkal, így elképzelni sem tudják ezeket a borzalmakat. Lenéznek, megvetnek minket, minket akik nap, mint nap kockára tesszük életünket, hogy megfékezzük az inváziót és, hogy megóvjuk anyabolygónkat, a Földet. De ezt tudtuk, és mégis bátran viseljünk ezen terhet, mint ufológusok.
2021. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Kész, végem van.

Mondtam én hogy nem szabad a humort összevegyíteni az ezoval.

2021. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6

A túlzott mértékű szkepticisság hozza be ide a "humort" ami inkább szomorú, mert figyelmen kívül hagyják sokan azt, amit Ufokurtato ufológus kolléga leírt.

2021. nov. 5. 20:44
 8/18 anonim válasza:
33%

Elküldted a blogodat, hát elég gyenge volt amikor néztem.

De még mielőtt elküldted, már akkor nyílván való volt, hogy semmi közöd az UFO kutatáshoz. Netről leolvastál 1-2 dolgot és arra vered magad.

Legfeljebb 18-19 évesnek gondollak titeket, nem többnek, akik azt gondolják, hogy ez vicces. De elég sok szabad időtök van ha ilyenekre van energiátok. A szkeptikusok meg ti vagytok, a saját életetekkel kapcsolatban, érzitek, hogy valószínűleg semmire nem fogjátok vinni 😉😉

2021. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ufokurtato007 ***** válasza:
17%
#8 már vittem valamire, ufológus vagyok.
2021. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Én is voltam egy ideig, de kinőttem.
2021. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!