Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit láthattam?

Szerintetek mit láthattam?

Figyelt kérdés
Ma történt hogy 16:32 kor indultam edzésre mikor megláttam hogy az út túloldalán lévő ház felett lebeg egy fehér gömb. Nem magasan olyan 15-25 méterre lehetett a földtől. Először azt hittem bekápráztam de nem, elindultam közben végig néztem és ott lebegett valami, nem volt olyan nagy kb 5-10 cm lehetett az átmérője. Gondoltam magabam milyen fura lenne ha eltűnne (ma nagyon fújt a szél és alacsonyan voltak a felhők) és egy felhő nekirepült a gömbnek majd továbbindultam. Visszamentem a gömb már nem volt ott, kicsit később megint láttam egy nagy ház teteje felett kb 2 méterrel. Még mielőtt odaértem volna láttam a göbmböt a távolba a felhők között ezúttal repülni(vagy fújta a szél nemtudom). Szerintetek mi volt? Én gömbvillámra tippelek de nem értek hozzá bocsánat. Nem fogyasztok alkoholt és drogokat a trolloknak mondom.

2021. nov. 29. 20:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
A gömbvillám nagyon ritka és amúgyis eléggé veszélyes, mert a fal sem áll az útjába, simán átmegy
2021. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1


Igen azt tudom, így utólag elgondokoztam rajta hogy élnék e még ha az egy gömbvillám lett volna. De azon kívül nem jutott más eszembe

2021. nov. 29. 20:48
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha elkerülöd, nem lesz bajod. Ha jól tudom, a gömbvillám inkább az elektromos dolgokat keresi, amihez hozzávágódik és tönkre is vágja. Jobb bele sem gondolni, ha egy számítógépbe megy bele és tönkrevágja (legyen gamer számítógép vagy fontos dokumentumokat tároló (vállalkozás, stb..). Az illető ott kapna helyben agybajt.
2021. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

3


Köszi a választ!

2021. nov. 29. 20:53
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Szívesen. Az első és a hármas is én vagyok.
2021. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Hát, ha biztosan nem lufi volt, akkor én is gömbvillámra tippelek. Meg talán orboknak nevezik a kis energia gönböket az jutott eszembe még.
2021. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem nem lufi volt, szabályos gömb volt ami gyakorlatilag világított
2021. nov. 29. 21:33
 8/31 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen, akkor gömbvillám. Én nagyon félek tőle. Egyébként száraz időben is megjelenhet. Nagyonfurcsa jelenség. Egyik ismerőspmnek bement a konnektoron át a házába. Nagyon para.
2021. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet, hogy Starlink-et láttál?
2021. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
EEszembe jutott még a hold. Ilyenkor soká látni nappalis, csak hát az nem világit annyira.
2021. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!