Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit láthattam?

Szerintetek mit láthattam?

Figyelt kérdés
Ma történt hogy 16:32 kor indultam edzésre mikor megláttam hogy az út túloldalán lévő ház felett lebeg egy fehér gömb. Nem magasan olyan 15-25 méterre lehetett a földtől. Először azt hittem bekápráztam de nem, elindultam közben végig néztem és ott lebegett valami, nem volt olyan nagy kb 5-10 cm lehetett az átmérője. Gondoltam magabam milyen fura lenne ha eltűnne (ma nagyon fújt a szél és alacsonyan voltak a felhők) és egy felhő nekirepült a gömbnek majd továbbindultam. Visszamentem a gömb már nem volt ott, kicsit később megint láttam egy nagy ház teteje felett kb 2 méterrel. Még mielőtt odaértem volna láttam a göbmböt a távolba a felhők között ezúttal repülni(vagy fújta a szél nemtudom). Szerintetek mi volt? Én gömbvillámra tippelek de nem értek hozzá bocsánat. Nem fogyasztok alkoholt és drogokat a trolloknak mondom.

2021. nov. 29. 20:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
30%
Öcsém, fejezd már be. Kiéltétek a beképzelt szerepjátékot, megvolt a gyereknap. Sem jó, sem gonosz idegenek NEM járnak ide! Menj, játssz valami játékot, mondjuk az idióta Fortnite-ot vagy a hülye focid...
2021. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Ufokurtato007 ***** válasza:
0%
Kitalált szerepjáték? Ne haragudj, mennyi hiteles forrás bizonyítja a létezésüket, sajnálom, hogy nem látsz tovább az orrodnál.
2021. nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
El vagy tájolva...
2021. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Ufokurtato007 ***** válasza:
0%
#23 A gujmánok régóta itt vannak köztünk és köztudott, hogy támogatták a 2. világháború során a németeket, kiakartak fejleszteni egy időutazógépet, hogy azt kihasználva letudják igázni a szürkéket, viszont az időharang projekt befuccsolt (nem részletezném, hogy miért). Azóta köztünk vannak és embereket rabolnak el, hogy chippeket ültessenek beléjük és kísérleteket hajtsanak végre rajtuk. Valószínűleg a kémdrónokkal a következő- potenciális áldozatokat mérik fel.
2021. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%

#24

Veled kezdték csipsz beültetést úgy látom.

2021. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
8%
Anyád p-csáját, azt láthattad.
2021. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
30%

"támogatták a 2. világháború során a németeket"

Ahhoz képest senki nem így emlékszik a háborúra, te ócska ripacs

2021. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

26


Köszönöm az értelmes és építő jellegű kritikádat! Ezentúl jobban odafigyelek az ilyen hozzád hasonló élettelen az anyjuk picéjében lakó barmokra!

2021. nov. 30. 15:14
 29/31 A kérdező kommentje:

23


Igen nem értek a gömbvillámokhoz az átlagnál jobban, bocsánat ha annak hittem, én is csak tippeltem. Ezért írtam ki a kérdést mert nem tudtam mi az

2021. nov. 30. 15:17
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Gujmán kémdrón, ez 100%
2021. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!