Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kínaiak találtak egy kockaal...

Ufokurtato007 kérdése:

A kínaiak találtak egy kockaalakú "valamit" a Holdon?

Figyelt kérdés

[link]


Véleményem szerint ez nem lehet más, mint egy dimenziókapu. Valószínűleg egy menekülésre létrehozott portál, hogyha a Halálcsillagot (Hold) támadás érné.



2021. dec. 7. 06:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy meteorológiai léggömb volt az
2021. dec. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
#1 butaság
2021. dec. 7. 07:52
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Öcsém, már megint kezded? Pedig már fellélegeztünk az elmúlt pár nap után, hogy végre befejeztétek... Erre tessék....
2021. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Kérdés jelentve
2021. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Kérem szkeptikus trollok ide nem illő üzenetekkel, hozzászólásokkal ne bombázzák a kérdést, köszönöm.
2021. dec. 7. 09:19
 6/34 anonim ***** válasza:
35%
Valamelyik nagyeszű mindjárt beírja hogy rossz minőségű a kép, mert ő a 4k kamerájával lefotózza a marsi köveket.
2021. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
41%
Az ott a képen minden kétséget kizáróan egy Triceratops medencecsontjának egy darabja. Nagy valószínűséggel Viking hajósok helyezték el a Holdon. Ebben a másodikban nem vagyok teljesen biztos, lehetséges hogy Asszírok voltak, nehéz megmondani...
2021. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Haladni fog a kocka felé, azt írják.

Vagyis nemsokára kiderül hogy mi az.

Ha többet hír se lesz róla akkor találtak valamit.

2021. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy egy kapu a netherbe!
2021. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

Hármas és négyes vagyok. Ufokurtató, tényleg gyere már velem. Béreltem szobát neked az elmegyógyintézetben. Mert már kóros amit múvelsz.


Egyébként nem tudom mit erőlködsz Velociraptor oldalán... SENKI nem veszi be ezt a reptoidos hülyeséget. Továbbra is mondom: SEMMILYEN bizonyítékot nem mutatsz fel. Sem te, sem Velociraptor. Minden ócskaságra rámondjátok hogy reptoid meg tudomisén. Sem a gonosz, sem a békés idegenek nem járnak ide. Ideje lenne felfognod.

2021. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!