Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A fura hangok lehetnek a...

A fura hangok lehetnek a HAARP-tól? Nem lehet aludni tőle?

Figyelt kérdés
Már vagy egy évtizede vannak a földön ezek a furcsa hangok aminek nincsen forrása. Mik lehetnek ezek? Te is hallod? https://www.youtube.com/watch?v=268hq6hp7cU
2021. dec. 18. 01:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2021. dec. 18. 01:22
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Arra a zúgásra gondolsz?

Az olyan mintha a távolban valami jármű elhaladna vagy,esetleg "gerjed" valami mondjuk hangszorot ha bedugva hagytad de nem szol már. Ilyesmikre gondolok. A mi házunk közelében folyamatos ugyanilyen halk zugás van, azt többnyire kint hallom, viszont ez város és a vasút is közel van, ezerféle oka lehet .

2021. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Én egyszer hallottam a városban (kisváros kertes övezete) valami nagyon idegesítő sípolást. Mivel némi tinnitusom is van, azt kezdtem hinni velem van a gáz, mert mindenhonnan jött, és nem tudtam megkeresni a forrását.

Akkor nyugodtam meg, amikor hazaértem és bementem, és a házban nem lehetett hallani.


Ami külön érdekes volt, hogy velem volt a kutyám, valószínű nem hallotta, mert minden új hangra forgatja a fejét meg nyugtalan lesz. Erre meg semmi reakció.

2021. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Olyan távolról jövő helikopter propeller hangja van. Írta is, hogy reptér mellet laknak kérdés, hogy melyik reptér, de pl. vannak éjszakai vezetési gyakorlatok Helikopter pilótáknak, akik személyszállító és nehéz súly szállító vizsgát akarnak csinálni,magyarán lehet ők gyakorlatoztak.
2021. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Én főként télen hallom
2021. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 scamdemic ***** válasza:
74%
Ha a HAARP lenne, azt nem hiszem, hogy hallanád, legfeljebb éreznéd (vagy nem). Amúgy itt van róla egy dokumentumfilm Jesse Ventura tolmácsolásában: [link]
2021. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Sőt a radarok szonárok meteorológiai fiszfaszok vagy ehhez hasonló rádiójelek atmoszfèráról való visszaverődèsènek hallható frekvenciára torzulása is lehet a jelensèg oka tulajdonkèppen.
2022. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Mennyei seregek csatája vagyon. Angyalok és bukottak között. Hamorost földre veték amaz ősi kílgyót, aki az sárkány és az sátán!
2022. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Az elektromosság zavarja az emberiség idegrendszerét. Roncsolja is a sejteket.


De inkább szenved, mert a gyorsabb adatszolgáltatás, gyorsabb netért mindenre képesek vagyunk.


Közben az 5G meg szépen roncsol mindenkit a mikrohullámaival. Mintha egy nagy mikrohullámú sütőben lennék.

2022. jún. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Mindenható isten csatázik?


Az igen brom.

2023. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!