Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy bebizonyosodott, a földönkívüliek rendelkeznek kép és vidózavaró technológiával?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani a hitetlenektől azt a kritikát hogy az ufókról készült képek és videók zavarosak,béna minőségűek,és hasonlók.


Az ufókutatók régóta sejtik hogy a képminőséget egy,az űrhajókba épített zavaró berendezés miatt olyan amilyen.


Most pedig kiderült hogy az amerikai kormány is rendelkezik ilyen zavaró rendszerekkel


Egy Google Earth képen sikerült megtalálni egy USA kémprepülőt,ami körül mindenféle képzavar észlelhető.


[link]


Ez bizonyítja azt hogy a rosz minőségű ufo videókat a földönkívüliek manipulálják.


Mi a véleményetek?



2021. dec. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Az hogy nincs minden rendben nálad ott fent.
2021. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Régen tudott és teljesen természetes dolog, hogy a GoogleEartön kitakarásra, képrontásra kerülnek azok a fényképrészletek, amelyeken nem kívánt "bázisok", objektumok láthatók.

Ez világos ugye?

És nem kell hozzá földönkívüli, se más se, csak egy földlakó.

2021. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy csinálhatnának valamit a tv műsorral!
2021. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyre kevésbé igaz.

Még a televíziózás kezdeti korában gyakran "tört" a kép, ma már csak igen ritkán fordul elő.

2022. jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Véleményem az, hogy az éles és jó kép elkészítéséhez tudatlan emberek az ufokra fogják ügyetlenségüket/tudatlanságukat.

.

Készítettem nem életlen, olyan képet, amin semmi nincs, nos, ez az ufo.

2022. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az iphone-om úgy állítottam be hogy elég nehéz legyen képet törölni.

A dropbox a lomtárból szinkronizált egy törölt videót ami egy az égen köröző fényes objektumokat tartalmazott a házamtól 200m bellül a videó nem is rövis és jó felbontású a szomszéd kutyája is ugatott. Nem emlékeztem a videóra és hát se telefonon se fő felhőkön nem volt. 1 év után írta ki hogy 1 éves a file. Nem nagyon szoktam fotózni és videózni 14 év távlatában van ~5gb fotóm és videóm egyben. Persze én nem emlékeztem a videóra.

A másik apám volt ásatáson millenium után nem sokkal és nem lehetett fotózni de az őrök nagy kamerákat filmes kamerákat kerestek titokban le tudott fotózni egy nem e világi humanoid csontváz vagy fosszilia szerüséget a régi siemensével de a fotó másnapra elfeketedett, de láttuk mind. Kaptam egy komoly kamerás sony ericsony-t amiven volt egy fotó amin egy "szürkéknek" nevezett lényről volt egy fotó és 1-2 mp-ig nétztem majd örökre kikapcsolt a telefon. ez volt olyan 2011 körül. Van egy olyan ásványom amit ha satuban lassan szoritok össze törik mint az üveg de ha csákánnyal ütök rá egy jólirányzott erős ütést vagy kovácsgépen akarjuk ellapítani akkor ellenáll. Ívkemencében ellenáll a 10000 fok feletti hőnek és könnyű mintha felfújt műanyag lenne de oxidmentes aluminiumnak tűnik. A köszörű nem viszi és ötvös se tudta medmondani micsoda mert sav álló viszont víztől fekete lesz de nem tapad meg a felületén, az egyik fele olvadt a másik fele kristályosan eltört, a szénhez hasonló hexagonális rácsszerkezete van és alkáli fém de nem azonosított, ötvözetlen elemi, senki se tudja mi ez az anyag. Ez a cucc tuti földönkívüli már csak azért is mert meteorit alakú!

2022. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!