Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mennyire helytálló...

Szerintetek mennyire helytálló az a feltételezés, hogy az őskorban, ókorban és a középkorban a sokak által tapasztalt isteni eredetű csodák, jelenések (pl. leszállt az égből egy ragyogó istenség) okozói valójában földönkívüliek voltak?

Figyelt kérdés

Elég sok ilyen forrásról olvastam, hogy pl. az ókori Indiában egy istenség különös égi járművön érkezett a felhőkön túl, s ott körözött az emberek fölött, de akár a Bibliában is vannak olyan jelenetek, amelyek simán lehetnek földönkívüli civilizációk látogatásai, csak az azt észlelő emberek nem fogták fel, hogy nem egy istenséggel állnak szemben, hanem egy földönkívüli civilizáció tagjai látogattak el akkor a Földre.


Mit gondoltok?



2022. jan. 10. 20:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, teljes mértékben egyetértek, hogy ezek a csodák, jelenések valójában földönkívüliek látogatásai voltak.
Inkább egyetértek, de emellett szkeptikus is vagyok.
Inkább szkeptikus vagyok, de azért látok ebben némi relációt, valószínűséget.
Teljes mértékben szkeptikus vagyok, nem hiszem, hogy a történelemben tapasztalt csodák földönkívüliektől származnának.
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Hihetőbb mint a vallás
2022. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
1 nekem ugyan olyannak tűnik.
2022. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire.
2022. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Minden óirat sumér akkád indiai és vésetek említ szerkezeteket égihajókat . Van mit kutatni .
2022. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ufokurtato007 ***** válasza:
54%
Hát ha már csak logikusan belegondoluk, akkor is arra jutunk, hogy mindig jelen voltak az idegenek az életünkben. Hogy épültek a piramisok? Hogy fejlődött ilyen rohamtempóban a technológia 1990-2020 között? Erre nem lehet más magyarázat, minthogy idegenek közreműködésével.
2022. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ezt hihetőnek tartsam, feltételeznem kell:

- nem csak egy civilizáció nyomai azok, amiket annak hisznek (hiszen lényeges különbség van a maja, az indiai, az óegyiptomi nyomok között [nyelv, építészet] hogy nem tekinthetők "egy kéz" munkájának),

- az itt munkálkodó idegenek nem akarták, hogy tudomásunkra jusson, nem ember csinálta azt/azokat, hiszen az írásuk sem azonos,

- az idegenek egymás közt is titkolóztak, azért nem azonos írással hagyták hátra nyomukat,

- saját dicsőségükre, nem pedig az emberiség felemelésére tették azt, amit tettek.

.

Az, hogyan épültek a piramisok szerte a nagyvilágban (amik kinézetre nem is egyformák, annak analógiájára, hogy sokkal többen használják "okos" telefonjukat, mint ahányan tudják, hogyan készül egy-egy csip bele), nem ismert, nem bizonyítja azt, hogy alienek csinálták, építették.

2022. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!