Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik állítással értetek egyet?

Melyik állítással értetek egyet?

Figyelt kérdés

1. Léteznek földönkívüliek, de azok a közelünkben sincsenek. Az élet misztikus és elvileg az univerzum végtelen és nagyon sok helyen van élet. Minden faj a környezetéhez alkalmazkodott, tehát emiatt nem csak emberi faj létezhet. Valamint ha létezik a fajunk, akkor annak máshol is jelen kell lennie. Azt lefogadom, hogy az ember nem a legokosabb teremtés a világon. Saját magunkat pusztítjuk/írtjuk ki. Nem csak emiatt, de elég csak az utcára kimenni és körbenézni, IQ betyárok mindenütt. Viszont az ember az elmúlt évtizedek alatt is nagyot alkotott és folyamatosan fejlődik körülöttünk a világ, a technológia. Az ember amilyen hülye, annyira okos is tud lenni. Az UFO észlelések valós dolgok, mi van ha mint mondtam nem is idegenek, hanem az ember áll mögötte? Magunkra, Földi emberekre célzok. Sok mindent nem árulnak el nekünk. Minden a megtévesztésről és becsapásról szól. Magyarul azt mondom, hogy lehet rendelkezünk olyan technológiával is, aminek az ilyen misztikus észlelések a következményei. De egy átlagembernek felfoghatatlan és mást lát bele, mint ami a valóság.


2. Mint említettem léteznek idegenek + amiket leírtam annyiban kiegészítve, hogy az ember nem rendelkezik olyan technológiával és tudással jelenleg, aminek az ilyen esetek a következményei, ezáltal az UFO-k tényleg körülöttünk lehetnek. Magyarul nem vagyunk még elég fejlettek az ilyen dolgok kivitelezésére.


3. Egyikkel sem értek egyet, leírom miért!



2022. jan. 15. 06:15
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
3.
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
3. Az idegenek itt vannak a Földön, Föld körül, be van csatornázva az egész emberiség. Nem lehet előlük elbújni, akinek megvan a megfelelő kapcsolatrendszere még személyesen is találkozhat velük. Igazából az egész galaxisban csak úgy nyüzsögnek a földönkívüliek.
2022. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
3. Az idegenek itt vannak a bolygón és szexrabszolgaként tartják a földlakókat. Ha valakit elég szexinek találnak, pl. tehenet, amerikai hillbillyt, akkor elviszik a sex dungeonjukba és halálra basszák.
2022. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Már régóta tudom,hogy léteznek.
2022. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
40éve hittem a földönkívüliekben, és alig vártam a technika fejlődését, ami - úgy gondoltam - majd mindenki számra nyilvánvalóvá teszi a létezésüket. Aztán a technika fejlődött, de újabb bizonyítékok helyett a réiekről is kiderült, hogy hamisítványok. Tényleg nem furcsa, hogy manapság, amikor az éhező etiópok is csúcsminőségű kamerával szerelt telefonnal flangálnak, egyetlen valamirevaló felvétel se készül?
2022. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!