Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az ENSZ a földönkívüliek elfogadására készíti fel az embereket?

Figyelt kérdés

Az ENSZ alá tartozó UNICEF és a vatikán(a VATIKÁN) közös videóban reklámozza a földönkívüli fajok elfogadását,csak úgy nyíltan.


Tehát már elkezdték az emberiséget felkészíteni a földönkívüliek érkezésére,ami hónapokon belül be fog következni!



Itt a link,videóval.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. febr. 4. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát ezen még kell dolgozniuk, egyelőre ember az embert sem fogadja el.
2022. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
A mesterséges covid rémület után egy új paráztatást eszeltek ki a társadalom számára. A Nasa, a Pentagonnal karöltve Ufók érkezését, támadását fogja szimulálni és elhitetni. Az emberek halálra válnak és engedelmes kezes bárányokká változnak az "új " uraik előtt, akik valójában a régiek maradnak, de más jelmezben, ufó karakterbe maszkírozva. Jön a farsang, valamit produkálni kell.
2022. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Gábor19... válasza:
27%
Na bammeg.
2022. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én régóta számítok egy földönkívüli invázióval való rémisztgetésre. Bele illene a sorba.

Csupa olyan dologgal rémisztgetik az embereket, amiről egy átlagember nem tud meggyőződni. El kell, vagy nem, fogadnia, amit mondanak neki. Vagy elhiszi, vagy nem, de ellenőrizni nem tudjuk. Ilyen a globális felmelegedés, a kovid-hiszti és ide illik egy földönkívüli fenyegetés is. Ezeknek nem tudunk utánajárni tömegesen, azt a kislétszámú embert, aki esetleg megingathatná ezeket az elméleteket, vagy kérdéseket tenne fel ezekkel kapcsolatban, leugatják, ellehetetlenítik. Ezekből valahogy pénzt csinálnak, hatalmat szereznek a világelit tagjai, kontrolálják a társadalmat.

A 2-es kollega jól mondja, valami ilyesmit akarnának csinálni. Rengeteg a buta, hiszékeny ember, akik a tv előtt töltik az idejüket és ezt "fent" is tudják.

2022. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az eredeti videón az UNICEF oldalán ez van írva spanyolul:


No pierdas la oportunidad de aceptar a alguien distinto, no pierdas la oportunidad de que te cambien la vida.


Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy elfogadj valakit, aki más, ne hagyd ki a lehetőséget, hogy megváltozzon az életed.


Ezek alapján nem értettétek a lényegét ennek a videónak. A bullying ellen szólalnak fel, több olyan gyerekre tekintenek úgy, mintha ufó lenne, miközben több közöttük felemelné azokat, akik ha nem előítélettel fordulnának oda hozzá, akkor gazdagabbak lehetnének.


De amúgy ja, ide is éppen úgy illik ha más oldalról nézzük, mert gyakran dobálóznak azok akik kollégáknak nevezik egymást, megkülönböztető jelzővel pl. szkeptikusok, van akit lereptoidoznak. és továbbá fantazmagórával dobálóztok, olyan szervezet ellen, ami a tudománynak él és ezerszerte tőletek többet letettek már az asztalra, mint ti együtt. Az a probléma, hogy konteós oldalakra alapozzátok a hiteteket. Olvastátok pl. Chris Hadfield könyvét? Mert ha igen, akkor valószínűleg nem írnátok ilyet a NASA-ról, mert rájönnétek,hogy ezeknek az embereknek semmi köze a ti fantazmagórátokhoz vagy megnéznétek a Kelly ikrekről szóló dokumentumfilmet, amiből beszélnek arról mit élnek át egy-egy út után. Lenne tudós asztronauta rokonom a NASA-nál megmutatnám neki ezeket a kérdéseket.


A NASA a tudománynak él, és nem a megtévesztésnek, sem a korrupciónak. Fogalmatok sincs róla, hogy ahhoz, hogy valaki űrhajós lehessen milyen képzettség kell hozzá, és milyen képzéseken kell részt venniük. Azt sem tudjátok,hogy egy-egy út után mikkel küzdenek mikor hazajönnek a Földre. Nagy többsége fizikus asztronauta, vagy biológus és lehetne sorolni.


Elolvastam a konteós cikket, és láttam a facebook oldalát az UNICEF-nek is és az integrációról szólót is, de nem értették meg a lényegét ennek a szónak. Az UNICEF azt mondja, hogy mindegy,hogy milyen nemzetiségű vagy fajú az a gyerek, lehet földönkívüli is, ugyanúgy megilleti a tisztelet. Az más kérdés, ha az a másik támad, bánt, ott egyértelmű az önvédelem. De az ismeretlenre kategórikusan olyan jelzőket mondani szerintem szégyen.


Voltam én is önkéntes az UNICEF-nél, csak betegség miatt le kellett mondanom, igaz én nem terepen, hanem otthonról segítettem nekik.


Fogalmatok sincs mik ellen küzd az UNICEF, és az ilyen jellegű összeesküvés elméletek amiket ezeken az oldalakon írnak, hogy a Vatikán keze alá dolgozik, és stb. arra csak azt tudom mondani,hogy nem ismeritek a történetét, hogy jött létre, mert akkor megértenétek a munkájukat. Fogalmatok sincs, hogy először milyen gyerekeknek segítettek, és az alapítójáról sincs fogalmatok. Ő egy lengyel orvos volt. Az UNICEF önálló szervezet, és a bántalmazott, nyomorban élő, gyerekmunkára kényszerített, vagy kényszerült gyerekeken és hátrányos helyzetű, éhező gyerekeken és az abúzús áldozatainak segít, és küzd a gyerekek jogaiért és lehetne sorolni, a szegény gyerekek oktatásáért is küzd szegény országokban.


Szégyen tényleg, hogy a konteós oldalak így a szájukra veszik már ezt a szervezetet is. Az integráció nem azt jelenti,hogy fogadd be az esetleges rosszat, hanem hogy merj ne előítélettel lenni, ha netalántán földönkívüli az az illető, de amúgy jó. A videóban ezt jól tükrözik, a kis földönkívüli ezerszerte fejlettebb volt és erősebb a társaitól, de kikerülte őket, nem bántotta őket, magyarán még csak a kisujját se kellett volna mozdítania és simán helyre tudta volna őket tenni egy szóban. Bántotta őket? Nem. Elviselte a megkülönböztetést és a lelki bántalmazást. Egyébként beleolvastam az oldalukon lévő válaszokba, ez egy jó statisztika gyűjtő videó, hogy mit reagálnak az emberek, tipikus reakcióik vannak, összeesküvés elméletes reakcióik, de volt ott egy valaki aki ezt írta:


"Mert olyan nehéz először elfogadni magunkat olyannak, amilyenek vagyunk, és még nehezebb a körülöttünk élőknek elfogadni minket olyannak, amilyenek vagyunk... ....... Mert először a fizikai megjelenésünket nézzük, és csak utána döntjük el, hogy megbecsülnek-e vagy elfogadnak-e minket a társadalmi körünkben."



Az emberek az ismeretlenről azt feltételezik elsőre, hogy rossz, és összeesküvés elméleteket gyártanak,pedig csak szimplán meg kéne ismerni. Ezt szemlélteti nagyon jól az Apróláb videó. Ez az UNICEF-es film is kb. erről szól. Amúgy a videóban inkább egy kis grincsre hasonlít a földönkívülinek beöltöztetett kisgyerek.


De abban egyet értek amit az 1-es írt, hogy ezen tényleg dolgozniuk kéne még, mert az ember az embert sem fogadja el. Jó példa erre a többi válasz.


Utolsó aki a tv előtt ül sztereotípia is ilyen. Lenéző. Tudod a tv-ből is lehet szert tenni nagy tudásra. Pl. Sport közvetítés során megtanulhatja az adott sport szabályait, a tv most egy igen fontos eseményt is közvetít a téli olimpiát, vagy vannak tudományos csatornák, ahol szintén lehet tanulni, vagy pl. James Herriot életét is jobban megismerheti filmen, amit meg utána elolvashat könyvbe, ha eddig nem vette magát rá az ember. Nem az eszköz a rossz, hanem nem mindegy, hogy mire használod az eszközt. Az a baj, hogy nálatok éppúgy dívik az előítélet mint az emberek nagy többségénél, és lenézőek is vagytok, pedig csak emberekről beszéltek.


Az előítélet sajnos az emberek jellemző tulajdonsága legtöbbször.

2022. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a videón az a poén, hogy a földönkívülire maszkírozott kisfiú vagy kislányra mindegyik válaszoló a facebook oldalon, azt írta, hogy reptoid. Közbe meg az arca a macskára hasonlít, olyan mint ha egy macskaember lenne. Illetve a Star Trek-ben is volt ilyen szeplős földönkívüli faj emberi arccal, trill-eknek nevezték őket, Perim parancsnok is szolgált a Star Trek csillagflottában, csak a szeplői nem ott voltak, onnan vették szerintem az ötletet.
2022. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

4-es utána tudnál járni, egy mikroszkóp kell hozzá semmi több, és egy covidos orrból vett mintája.


A globális felmelegedésnek is tömegesen is látják a következményeit. Nézd meg azt a videót, amikor Bear Grylls együtt túrázott Obamával.



"Én régóta számítok egy földönkívüli invázióval való rémisztgetésre."- már a gyk-n ufokurtatóék mást sem csinálnak, előttük meg jóval korábban szintén voltak a gyk-n akik ezt csinálták. Beakadt lemez.


Szerintem hagyjuk is ezt. Fárasztó.

2022. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ja és itt van spanyolul is amit írt egy válaszoló a videóra:


"Porque es tan difícil aceptarse primero tal y como uno es,,y más difícil que los que nos rodean nos acepten tal y como somos.. ... Porque primero se mira el aspecto físico para luego decidir si se aprecia o se aceptan en nuestro círculo sociotico"


Amúgy ezt a chilei unicef készítette ezt a videót.


De van még egy Unicef-es videó, amit már itt is láttam, ez is jellemző tulajdonságokat mutat be az emberről sajnos:


https://www.youtube.com/watch?v=MQcN5DtMT-0


A színész kislány beszámolt utána róla, hogy milyen borzalmas élmény volt ez számára.


Az Unicef az igazságtalanság ellen küzd és szólal fel, ha ti ezt nem értitek és inkább hisztek a konteós oldalaknak, akkor szomorú.


Bizonyos helyzetekben azonban a megérzések nem egyenlőek az előítélettel, és joggal kerülsz ki pl egy nem jól szituált pasit, lehet az életmentő a számodra.


De ezek a videók egészen másról szólnak, az előítéletről és a megvetésről.

2022. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem a földönkívüliek, hanem a másság elfogadására készít fel ez a reklám, de nektek ufókutatóknak ez így túlságosan elvont úgyhogy:


Persze, hogyne, a földönkívüli gyerekek elfogadására készít fel a nemzetközi gyermekvédelmi szervezet videója. Csak nyugi!

2022. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat javítom 5-ös válaszom hogy az ENSZ hozta létre az Unicefet de elso alapitojakent egy lengyel orvosra tekintenek mivel o volt az elso elnoke az Unicefnek.


De a tényen mit sem változtat hogy ők kuzdenek azert hogy a nehezsorsu gyerekeknek jobb, jo legyen es ugyanugy tiszteljek oket is.

2022. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!