Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy reptoidal szólalt fel az ENSZ gyűlésen,kezdődik a felfedés?

Figyelt kérdés

Az ENSZ egy animált reptoidot mutatott be a gyülésén,amitöbb mint elképesztő.


[link]


[link]



Az ENSZ valójában a világunkat uraló gyíkember reptoidok nyilvános megjelenésére tréningezi az embereket,hogy ne legyen pánik a nagy bejelentés idejére.



Mi a véleményetek?



2021. okt. 29. 18:29
1 2 3 4 5
 1/44 Ufokurtato007 ***** válasza:
27%
Közeleg a próféciában szereplő dimenzióváltás, és ezzel egyúttal az invázió. Most már a nemzetek sem tudják tovább titkolni az idegenek létezését, felkészítik szépen lassan a föld népességét az ütközetre.
2021. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
79%

"A történelem ismétli önmagát."


nézzük:


-2012-ben volt reptoid invázió


-most 2021 van aminek ha a két utolsó számjegyét felcseréled akkor 2012-őt kapsz!!!! ezen kívül jövőre 2022 lesz!!!! EZ JELENT VALAMIT!?!?!?!4!!?!4444 NÉGY 4!4


A videón szerintem Raptor Jézus van aki átállt az ellenállás oldalára 2012-ben!

2021. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Az még hagyján de olyan dolgok történnek itt kéremszépen.

Kint vótam tegnap éjjel a kertben hogy cigarettázódjak oszt morogni kezdett rám a bokor váratlanul azonnal mindenféle előzmények nélkül akkor és ki jött onnan egy kútja ami pont akkora volt mint egy loú ám mégiscsak nagyobb.


Már aztat hittem hogy lenyihogja a fejem és nekem kampec mert tudni illik bár kútja szerű volt de valahol mégiscsak olyan volt mint egy lóú bár nem tudom. De lényegalényeg édesanyám családi veccője ott volt a teraszon ami nekem nagyon kedves tárgy hisz emlékeztet rég elhunyt édesanyámra és a szép gyerekkori emlékekre amikor még azzal veccőzött el engöm amikor rosszaaakódtam szóval az mindig ott van hogy emlékeztessen rá.

Kezömbe kaptam gyorsan és elveccőztem a nyihorászó bestiát pedig már meg akarta enni a fejöm de aztán hirtelen elfásult majd visszabaktatott a bokorba.

Mit gondóltok? Mi lehötött ez a teremtmény?

Lehetett köze emö gyikembörök érkezéséhez?

2021. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Jaja,troll baromságokonn kívül valami?
2021. okt. 29. 19:35
 5/44 anonim ***** válasza:

Egy kanadai politikus még pár éve beszélt arról, hogy a nagyhatalmak már régóta ( nagyjából a Hidegháború óta ) kapcsolatban állnak a földönkivüli fajokkal, pusztán amiatt nem hozták ezt még nyilvánososágra, hogy elkerüljék az ezzel járó beláthatatlan következményeket a tömegemberekre nézve.

Viszont mivel egyre általánosabb már, hogy az átlagemberek hisznek a földönkivüliekben igy talán pár év múlva végre feloldódnak a titkositások úgy ahogyan az amerikai titkosszolgálatok is még ha jól emlékszem tavaly nyilvánosságra hoztak valamennyi régebbi UFO felvételt.

Ugyanakkor ha talán nem is lesz már meglepő az idegen fajoknak a létezése, de maga az, hogy mit akarnak és milyen helyet foglalunk el a csillagközi birodalmaik peremvidékén az továbbra is olyan ijesztő lehet a számunkra amire még nem biztos, hogy fel vagyunk készülve.



Itt van a link a kanadai politikus beszédéhez ha érdekel.

https://www.youtube.com/watch?v=eBGIQ7ZuuiU


Érdemes végighallgatni. Van hozzá magyar felirat is.

2021. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
59%
Nem veszitek észre, hogy a Reptoidok hajtanak végre terrafromálást a Földön? Ők imádják a hőséget.
2021. okt. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

5/6


Erre úgyis azt mondják a bolond vénember már azt se tudja hogy mit beszél. Meghát amúgyis csak csinálni akart egy jó youtube videót.

Azért mégiscsak kijárták az óvódát, és a tanár néni azt mondta hogy ufókák nem léteznek.

2021. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
57%

Most nézem hogy ez nem is az a link te kis féreg.



[link]

2021. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

8. Oh, sajnálom. Tényleg rossz linket küldtem véletlenül.


Eredetileg ezt szerettem volna:

https://www.youtube.com/watch?v=bkLCS9-J4z4

2021. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Nem vicces te buta
2021. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!