Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Olvastátok már a plejádok új...

Ufokurtato007 kérdése:

Olvastátok már a plejádok új üzenetét?

Figyelt kérdés

A plejádok új üzenetet küldtek nekünk!


Régóta szövetségben állunk velük, hiszen a fényküldöttek találták meg és értelmezték először az ősi próféciát, tehát tudják, hogy a szíriuszi magyarok a kiválasztottak, akik kulcsfontosságú szereppel rendelkeznek és elhozzák a békét, békességet, harmóniát szerte a galaxisban. Midőn átadták az ősi próféciát nekünk, szíriuszi magyaroknak, mint az új szövetségünk ajándékát, tehát ügyelnünk kell, hogy ne rúgjuk fel ezt az igen bizalmas szövetséget azzal, hogy ignorálunk egy ilyen üzenetet.


Az üzenetben leírnak részletesen mindent, érdemes elolvasni.


Link: [link]



2022. febr. 11. 20:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm szépen, hogy elolvashattam. Hajrá Magyarország, hajrá plejádok!
2022. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
89%
Make Plejádok Great Again!
2022. febr. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi, én nem vagyok echte magyar, és a konteós oldalak szerint az emberiség a líraiaktól származik. Alaje-t ismered, elkezdtem anno olvasni a konteós oldalon, de csak elkezdtem, majd lehet elolvasom


De amúgy olvastam a plejádokról a konteós oldalon amit olvastam, ők is cukik, de én nem Alaje-ról olvastam bővebben, hanem egy kontaktáról, de semmilyen próféciáról nem olvastam ott.


Az, hogy te szíriuszi magyarnak tartod magad, oké, de én nem vagyok szíriuszi magyar, genetikailag meg pláne nem vagyok magyar se, maximum csak sovány %-ban.


Szóval csak a saját nevedben beszélj.

Ignorálni? Mit is? Nem tudom mirol van szó. Az ilyen jellegű megnyilvánulásokat nevezik zaklatásnak. Jó lenne ha ezt a stílust befejeznéd. Ignorálni csak azt lehet akit megkerestek személyesen, és bunkó volt a másikkal, vagy manipuláló.

2022. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
81%
* Alajet ismerem, elkezdtem anno olvasni a konteós oldalon, de csak elkezdtem, majd lehet egyszer elolvasom.
2022. febr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%
Má megint az ufokat kurtatod?
2022. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
#3 Te magad mondtad "konteós" oldalakat olvasol. Látod? Ez itt a baj, kérem szépen. Konteós oldalak nyilván lírai vagy miféle magyarnak akarnak minket beállítani, viszont a tudomány és az ufológia jelenlegi állása szerint szíriuszi magyarok vagyunk. Ha ezt nem vagy képes elfogadni, akkor kérlek csatlakozz a helyi szkeptikus közösséghez, hasznodat vennék.
2022. febr. 12. 11:01
 7/68 anonim ***** válasza:
94%
Plejád, stop!
2022. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan kérdem az HBO még miért nem készített sorozatot ebből az alusapka-lore-ból? Gyanítom, nem csak itthon vannak ilyen agyamentek.
2022. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
#8 Mivel dokufilmet fognak forgatni munkásságomról.
2022. febr. 12. 16:51
 10/68 anonim ***** válasza:
87%
Mikor?
2022. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!