Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Olvastátok már a A Lacerta-int...

Olvastátok már a A Lacerta-interjút? Ha igen akkor mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy miért gondoljátok azt, hogy ők gonosz lények? Nem bántják az emberiséget és a föld alatt élnek a mi tudtunk nélkül! A lacerta interjúból minden kérdésetekre választ kaptok!
2012. márc. 27. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hogy mi a véleményem róla?

Az, hogy egy kamu, mint a slenderman is. Neten terjed főleg gyerekek körében.

Alkohol hatása alatt én is írok neked egy este alatt olyan történetet, mint a Lacerta interjú.

De nem teszem, mert tele lesz vele a gyakori.

2012. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jó megértem az agodalmadat, de a szivar alakú hajókról számol be, amik elég gyakori ufó jelenségnek mondhatok!

És tény, hogy olyan barlangrendszerek vannak ahol ember csak keveset járt,

Nem tudom hallottál-e már a taygeosi barlangról?

2012. márc. 27. 20:04
 3/18 Loller ***** válasza:

[link]


itt meg lehet találni... nekem elég hosszú volt...

De akkor kérdezgetek tőled mivel nincs kedvem kikeresni. hogy is beszél a mi nyelvünkön?

2012. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az Iunaki gyerek könyvét is olvasd el. Elmondta a kisfiú hogy ők a leggonoszabb teremtmények a világban.


Ezt csinálták a földön :


-emberáldozatok a majáknál és dél amerikai tőrzseknél.

-háborúk gerjesztése a világban mindenhol, ókori háborúk.

-özönvíz.

-emberevők.


stb. Minden le van írva benne.

2012. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
De ha igaz lenne az a könyv és a gyerek meg nyomassa az infókat az ellenségről, a reptoidokról, akik elvileg már itt vannak miért nem hallgattatják el? Vagy csak annyira ret*rdáltak, hogy ez eszükbe sem jut? Bármelyik verzió is igaz: ha nincsenek, nem kell félni, ha meg ekkora idióták, nincs mitől félni.
2012. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Olvastam olyanokat, hogy ha valakik túl mélyre mennek ebbe a témába, akkor eljönnek a fekete öltönyös fickók és megfenyegetik őket (most nem a MIB-re gondoltam :D ). És azok az öltönyösök ugyan hasonlítanak az emberekhez, de valamiért mégis furcsa kinézetük van. Ezt azok mondták (jó pár év után, mikor rájöttek, hogy csak fenyegették őket és már nincs vesztenivalójuk az életben), akik elkezdtek kutatni az idegenek után és találtak elég sok bizonyítékot a létükről.

Ha igaz lenne, amit ez az innunaki gyerek állít, akkor lehet, hogy elmennének hozzá is, hogy elhallgattassák. Bár nem lehet tudni, lehet a hírnökük. :D

2012. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

# 5/6


Amikor megírták a könyvet nem tudtak róla, amikor már kitudódott nem ölhették meg, mert mártír lett volna és többen hittek volna neki, az Annunakik sem idióták.


# 6/6


Már tele van a youtube az Annunakikkal, már nem jönnek el.

2012. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Háááát egy darabig eljutottam benne, aztán dühödtem összecsaptam a laptopot azzal a felkiáltással magamnak:

"Te tényleg ekkora ökör vagy, hogy ilyen kretén dolgokat elolvasol????"


Szóval: nem egyszerű, az biztos. :))) Nagyon pihent agy kellett a megírásához, de alapos munka, az tény.

2012. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, türelmetlen embereknem nem való a spiritualitás és a megismerés. A felfedezéshez idő, odaadás és szorgalom kell ! Ha benned egyik sincsen meg,miért osztassz itt észt a fejlettebb entitásoknak ?
2012. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9.! Aztabetyárqrvaéletbét!!!! :)))
2012. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!