Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy ufó kutatók szerint a Mars igazából egy erdős zöld bolygó?

Figyelt kérdés

Az ufó kutatók szerint a marsról készült képek hamis szinezésűek,az igazi képeken ugyanis látszanak a légkör a folyók és a zöldes vidék.


[link]


Mi a véleményetek?



2022. febr. 23. 03:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az,hogy ez egy baromság. Valamelyik hülyegyerek "ufó kutató" agymenése. Am ha nem hiszed, akkor nézz bele egy távcsőbe a saját szemeddel. Készíts te fotót a távcsővel és rájössz. Jó lenne már, ha ez a sok"hiteles" ufókutató eltűnne a bánatba.
2022. febr. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az ég hologram,csak odavetítik.
2022. febr. 23. 05:22
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nagy bajok vannak nálad kérdező.
2022. febr. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha az ég hologram akkor mi van ott valójában? A Mars is oda van vetítve és a Hold is? És mi van a hologram mögött?

Én is megkukkoltam már amúgy a Marsot, a Jupitert és a Szaturnuszt is távcsővel. Hidd el, a Mars nem volt zöld.

2022. febr. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
1%
Mivel már egy ideje laknak emberek a Marson, akár zöld is lehet.
2022. febr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Egy perc sincs bármilyen fotószerkesztőben egy kép színeinek korrekciója bármilyen irányban.

Ha akarom akkor kék a Mars, óceánokkal teli.


"Ufó kutatók"?

Mármint olyan magányos, feleslegesen sok szabadidővel rendelkezők, akik NASA képeket böngésznek valami odaképzelhető után, vagy ilyen képeket módosítgatnak némi figyelmet remélve?

2022. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Azért erős túlzás, hogy erdős és zöld. Eddigi bizonyítéknak nevezett kép, amit láttam elég pusztaság volt. Kövek voltak rajta csak. Mindegy milyen színűre színezték. A marsi sün volt a legjobb.

Érdekes elmélet amúgy. Akkor a ma gyártott teleszkópokban is van vörösbarna mars-szűrő? Honnan tudja, hogy mikor nézik vele pont a marsot?

2022. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Superman is lètezik. Orbàn Viktor az, rájöttem.
2022. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a Plútó is bolygó.
2022. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 907 ***** válasza:
77%
A marson lévő környezeti körülmények egyenlőre lehetetlenné teszi hogy erdős, zöldbolygó legyen, talán mesterségesen sem tudnánk fákat telepíteni, nem maradnának életben. Az ég tulajdonképpen,amit te annak látsz, sűrű légkör ("nem létezik"), nem hologramm, nem kivetítés.
2022. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!