Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy lezuhant ufót szállító konvojt videóztak Amerikában?

Figyelt kérdés

Rendőri felvezetéssel haladó ufók űrhajót szállító konvojt filmeztek le Amerikában.


[link]


Mi a véleményetek?



2022. febr. 23. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy ujabb pontgyujtogeto, gyk-szint-fetisiszta h*lyegyerekkel allunk szemben, aki a moderatorok hallgatolagos beleegyezesevel a letoltesszam es a reklambevetel novelesenek erdekeben minden nap kiir ket ilyen bugyuta 'kerdest'.
2022. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

"Rendőri felvezetéssel haladó ufók űrhajót szállító konvojt filmeztek le Amerikában."


Bazzeg, legalább fogalmazni tanulnál meg, mert van egy olyan érzésem, hogy nem azt akartad írni, amit sikerült :D

Ugyanis amit leírtál, az azt jelenti, hogy a rendőrök felvezették az ufókat, és az UFÓK készítettek filmet egy űrhajót szállító konvojról. :D

Az a véleményem, hogy nálatok általános 4. osztályában nagyon elhanyagolták a fogalmazási készség fejlesztését :D

2022. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Azert kapott csak rendori kiseretet mert big vagy tulnyulo rakomany.


A rakomanybol nem is latszik semmi. Szimpla lakoepulet is lehet ufo formaval. Van ilyen ufohotel is a fa tetejen.

2022. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyebkent a helenastales weboldalt hagyjuk onnan mar linkeltetek photoshopolt pixeles kepet is.
2022. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Nemértem amúgy, 1 lehetséges ufóészlelésről több infó van itt mint mondjuk az orosz ukrán határról az elmúlt 10 évben. Ezek szerint Putyin jobban megoldja hogy ne derüljenek ki a titkok, mit az ufok.
2022. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ufot nem látok, de a kocsik jók voltak.
2022. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Blue Child válasza:
Én is fotóztam le ufókat tavaly. A helyet nem mondom meg, nehogy a fekete ruhások utánam jöjjenek. Egyébként így is jönnek, na de mindegy. Úgy megijedek tőlük, hogy ihaj. Halál komoly mondom, tegnap előtt megmutattam egy titokzatos fekete öltönyös férfit - aki azt hitte, más nem látja - másnak és jót nevettünk rajta. De egyébként még mindig nem vagyok 100 % benne biztos, hogy ufót láttam tavaly. Lehetett rakéta hadgyakorlat is a távolban. Úgy vettem észre a fényképfelvételeken, hogy a gépemre feltöltöttem és felnagyítottam. A nélkül nem is lehetett látni. A fekete ruhások meg elég ijesztőek, de valahogy viccesek is, mint akik nem teljesen ebben az időben élnek. Kicsit régiesek vagy van amikor túl modernek, miközben más nem. De látszik rajtuk, hogy nem a temetőből jöttek.
2022. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

🤓 Jah, hogyne 🤓

- NAPPAL

- LETAKARÁS NÉLKÜL

- HOGY MINDENKI FOTÓZHASSA -.-)'

2022. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!