Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO- szkeptikus mikor...

Az UFO- szkeptikus mikor fognak elhallgatni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 5. 11:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Én afféle fél-szkeptikus vagyok. Nem mondom, hogy biztos nincsenek itt a földönkívüliek, de nem tartom valószínűnek. TUDOMÁNYOS műsorokban el is mondják a csillagászok, hogy miért. A SETI 50 éve keresi a földönkívülieket, és semmit nem találtak.

Az ufo észlelések 50%-a ordas nagy kamu, trükkfelvétel, átverés.

40%-ra van ésszerű magyarázat: gömbvillámok, meteorológiai léggömbök, műholdak, drónok, bogárraj, stb.

A maradék 10% meg szerintem olyan titkos katonai cucc, amiről se te, se én semmit nem tudunk. De még egy utasszállítógép pilótája sem. Igen, konkrét fizikai tárgyak. De miért egyből földönkívüli űrhajó (aminek a legkisebb a valószínűsége)? Ezek simán lehetnek kémrepülők, drónok, akár földi kísérleti légi járművek, robotok, harci eszközök. Miért ne lehetnének ilyesmik, hiszen már roverek dolgoznak önállóan a Marson, és a Viking szondák a naprendszert is elhagyták, ezeket is emberek csinálták.

Kérdésedre a válaszom: Akkor fogadom el a földönkívüliek létezését, ha leszállnak és/vagy konkrét bizonyítékok lesznek. Pl bemutatkoznak, vagy megtámadnak minket. Az, hogy egyesek látnak VALAMIT az égen, az nem bizonyíték. Már az ősember is látott ezt-azt, amit nem tudott megmagyarázni az ismereteivel.

2022. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 krwkco ***** válasza:
68%

"Az UFO- szkeptikus mikor fognak elhallgatni?"

Reméljük soha. Mert az azt jelentené, hogy megint egy tudománytalan hatalom veszi át az uralmat a szabad szólás felett, mint pl. az egyházi cenzúra és inkvizíció idején.

2022. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
6%
Akkor fognak elhallgatni, amikor az űrlények beletolják a szájukba a szondát.
2022. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
34%
Majd ha dughatok egy űrlánnyal.
2022. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%
Én például akkor, amikor megtanulod, hogy mit jelent az, hogy UFO. Ezzel egyidőben természetesen azt is meganulod, hogy az UFO nem szinonimája a földönkívülinek.
2022. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Amikor az ufó függők:-D
2022. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
UFO mozaikszó jelentése: Azonosítatlan Repülő Objektum. A kérdésnek így nem sok értelme van, mert léteznek ilyenek.
2022. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7


Én idegen eredetű azonosítatlan tárgyra utalok, úgy mint az emberek 99,99%-a. Felesleges a fontoskodád.

2022. márc. 5. 14:18
 9/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%

"Én idegen eredetű azonosítatlan tárgyra utalok, úgy mint az emberek 99,99%-a. "


Két dologban tévedsz. És ebből a kisebbik a 99.99%. Persze kérdés, hogy mit értesz "idegen" alatt.

2022. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
11%
Refugee - STOP SOROS!
2022. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!