Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elméletem szerint az ufók...

Elméletem szerint az ufók időutazó emberek, helytálló lehet?

Figyelt kérdés
Gyanús a humanoid kinézet. A jövőből, több milió éves távlatból jönnek vissza megnézni, honnan származnak
2022. ápr. 14. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Bármi helytálló lehet és mégsem, mert ezek megfoghatatlan dolgok. Szerintem a humanoid forma pont azt igazolja, hogy ezek az "ufók" (pont mint a vallások, istenek, stb.) mind az emberi elme, tudatalatti termékei, ami folyamatosan mitológiát gyárt a létezése köré. Azért van emberi alakjuk, mert az embereknek ez a befogadható formája valami nagyobb hatalomnak, hiszen a saját maguk fontosságát akarják ezekben a legendás karakterekben látni.

Ha szuperintelligens polipok lennénk, akkor fogadni mernék rá, hogy polip formájuk lenne.

2022. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2*Sü ***** válasza:
86%
Tudományos igénnyel az UFO-k értelmes eredetű volta, pláne a humanoid kinézet nincs megerősítve. Innentől a kérdés aligha tartozik a tudomány kategóriába.
2022. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
89%
Igen, az oopartokra is ez a fő magyarázat szerintem.
2022. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Visszafelé nem lehet az időben, ez aranyszabály az univerzumunkban.

Szóval ebben a formában nem, viszont valóban téridő utazók.

2022. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!