Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy reptoid nehézcirkáló tart a Föld felé?

Figyelt kérdés

Föld méretű űrhajó tart a Föld felé, egyenesen a draco csillag konstellációból,a reptoidok csillagközi uradalmából.


[link]


Mi a véleményetek,közel van már az invázió?



2022. ápr. 17. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Még a múlt havi sem ért ide, minek aggódjunk?
2022. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Kérdés jelentve, szószerint ugyanez már megvolt pár hete kérdezve.

De azóta se semmi nem történt,még mindig várjuk.

2022. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem érdekel.
2022. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Azért az valahol vicces, hogy szellemi toprongyoknak akarod megmondani, hogy mit csináljanak. Először is nincs nagyon ember, aki annak tartja magát, mert az ember alapból egy eléggé egoista lény. Tudod van az a skála, hogy a magabiztosság akkor a legnagyobb, ha mellette a valós tudás eltörpül. Másodszor ebből a két dologból kiindulva valószínűleg csak olyan fog írni, aki kimagasló teljesítményűnek hiszi magát vagy hasonló betegsége van, pl. én.

A lényeg, hogy mindenképpen valami hülye fog választ írni neked, mert lássuk be: ez az oldal nem mensa vagy egy szabadkőműves páholy.

De előrébb leszel, ha belátod magadról is, hogy te sem világítanál túl fényesen az égen, ha az intelligencia sugározna, mint egy csillag.

2022. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Majd ha a reptoidok elvisznek te sem fogsz itt vicceskedni,én csak segíteni akarok,de ha nem érdekel nem kell ide írni.
2022. ápr. 17. 21:58
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Mit szedsz? Adsz belőle?
2022. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon szépen köszönöm, hogy felhívtad a figyelmünket erre a fenyegető veszélyre, immár másodszor! Ki is feszítettem egy négyes erősségű pszichopajzsot, ami nagyjából lefedi Magyarországot, ezért nekünk egyelőre nincs mitől félnünk! A hosszú távú védelemhez azonban szükségem lenne még hét darab, szabványos méretű aranyrúdra és egy jó veccőre! Az utóbbit megoldom, de a rudakhoz elkelne némi segítség. Csak pár napunk maradt, aki túl akarja élni, adakozzon!
2022. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Most írom ki elsőnek,nézd meg a hír dátumozását.


Mondom,lehet vicceskedni,amíg meg nem esznek a reptoidok.

2022. ápr. 17. 22:18
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
...míg azonban, ha komolyan vesszük ezt a sületlenséget, akkor nem esznek meg a reptoidok, mert...?
2022. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem reptoid fétisem van
2022. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!