Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptoidok a Vatikánban?

Reptoidok a Vatikánban?

Figyelt kérdés

Egy Vatikáni felvonulás alkalmával rögzítették az idegen alakváltó lényt, aki úgy tűnik, beépült a legfelsőbb körökbe.

https://www.youtube.com/watch?v=GCO8DmccKk8&ab_channel=NinTe..

Ezt a videót már többször törölték a Youtube-ról. Érdemes az egészet végignézni, de akinek csak pár perce van, az 1:35-től nézze.

A kérdéses figura vörös ruhában van.

Itt az eredeti videó is, mielőtt valaki azt mondja, hogy szerkesztett (itt 12:10-től lehet látni a lényt):

https://www.youtube.com/watch?v=CKQgTaLaSI0

Aki szerint nem valós, az kérem, magyarázza el, hogyan lehetséges ilyen mértékű torzulása a videónak.



2022. ápr. 20. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Hanyadik sör megy ma este?
2022. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Megnéztem mindkét videót (én ostoba... komolyan mondom, én se értem, hogy miért).

SPOILER: semmit, de tényleg az égvilágon SEMMIT nem lehet látni :DDD ráfókuszálnak egy kézre, ami egy halál átlagos kéz. Jaj. :DDD

2022. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
2# hát te tényleg vak vagy. Nem látjátok 12:10-nél, amikor elmegy a menet a néger pap utáni negyedik palástos, aki eltérően a többitől vörösben van egy reptilián. Látod hogy nincs koponyája? Ott a draco fejforma. Ennyire sötétek vagytok? Még ha ott megy el melletetek egy hüllő, akkor sem veszitek észre?
2022. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

:DDD konkrétan ez egy rossz minőségű videó, de hát mindegy. Legyen mindenkinek hite szerint :D


(Amúgy egy fehérpalástos ember ujját mutogatják bizonyítékként, de sebaj.)

2022. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
4# ott mit kell nézni?
2022. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Most volt tegnap egy reptoid a vatikánban..
2022. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Ufukurtató, kussolj. Kérdés jelentve.
2022. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint biztos valami halucináció, mint a villagerek a minecraftba xdd Elgondolkodik rajta az ember, de legbelül pontosan tudja jól, hogy nem léteznek villagerek a minecraftban.
2022. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!