Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt sosem fogjuk elfelejteni:...

Ezt sosem fogjuk elfelejteni: 29 évvel ezelőtt, egy augusztusi este, a barátnőmmel falunk melletti kis patak partján sétáltunk, én valamiért felnéztem a tiszta égre, ahol egy gyorsan mozgó, gömb alakú fénypont mozgott. Ide-oda. Mi volt ez?

Figyelt kérdés
Sokszor próbáltuk kideríteni, de én természetes jelenségre tippelek,csak nem tudom mire,segítsetek
2022. ápr. 29. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tudom de sötétedés után a csillagos ég alatt nem tanácsos alulfólia sapka nélkül mászkálni.
2022. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ufokurtato007 ***** válasza:
33%
Valószínűleg egy gujmán könnyűcirkáló. A leírás alapján arra illik. Gyorsan mozog, gömb alakú, apró szerkezet (hogy a gujmán elférjen benne) és a helyzetjelző fények, amiket fénypontonként láttatok. Mivel képes oldalrepülésre is, így cikázhatott, tehát az ide-oda repülés is pipa.
2022. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ufokurtato007 ***** válasza:
53%
#2 Való igaz, mert a legtöbb idegenek által végrehajtott elrablás este történik (sajnos saját tapasztalattal is alátudom támasztani).
2022. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A gömbvillámra pont nem gondoltam, minden más természetes dologra igen.


#4 "sajnos saját tapasztalattal alátudom támasztani" Mi történt pontosan, és mikor?

2022. ápr. 29. 17:42
 6/10 Ufokurtato007 ***** válasza:
62%

#5 Rengeteg megannyi elrablás részese voltam, nem szeretném mind felsorolni, ezért egy- konkrét esettel számolnék be.


Egyik este mentem haza, dugtam volna be a kulcslyukon a kulcsot, amikor a kapuajtó mellett lévő bozótból kiugrott két reptoid. Az egyiket sikerült lerúgnom magamról, a másik viszont leütött hátulról. Bénítónyalábbal biztosították, hogy ne mutassak több ellenállást. A frosztplazmahajtású felderítőhajójukra vittek, onnan pedig egyenesen a közelben lévő anyahajóra. Információt próbáltak belőlem kiszedni, tehát a kínzóteremben találtam magam rögvest (nem részletezném) egy a lényeg, hogy nem tudtak belőlem kihúzni semmit, így bosszúképp meggyaláztak és törölték a memóriám. Ezután valószínűsíthetőleg visszahoztak a Földre és kitettek egy búzamező közepén. Öntudatlan állapotban hevertem ott, szerencsére az ellenállás tagjai azonnal észlelték az életjeleimet így gyorsan a lokalizált helyre értek. Ezután a Galaktikus Tanács elé vittek, ahol az orvosok, Csillaggyermek segítségével még épp időben voltak ahhoz, hogy visszaállítsák a memóriám. Röviden s tömören ennyi, de hidd el nekem, hogy borzasztó volt.

2022. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hiszek neked, youtubeon van egy angol nyelvű dokumentumfilm, Corina Sables elrablása a címe. Leírásod alapjáén ez jutott eszembe, bármikor megnézheted.
2022. ápr. 29. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező szívesen! 1-es vagyok. Ufokurtatoek valaszaival nem foglalkozom. De amugy irhattad volna nyilvánosan is. Gujmán ürhajó aha. 😄 Hát nem egy gömbvillám csak.
2022. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6# egy a lényeg, hogy nem tudtak belőlem kihúzni semmit


De jó neked belőlem rektálisan 3 tekercs alulfóliát. Mindig ott hordom ugyanis a tartalékot.

2022. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is láttam már gömbvillámot, ti is?
2022. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!