Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Több ezer apró, sárga fénygömb...

Több ezer apró, sárga fénygömb/fénypont vette körül az autót. Mit jelent és tulajdonképpen mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Épp hazafelé tartottunk. Borult volt az ég, de sem hó, sem eső nem esett. Mint mindig, most is csak azt figyeltem. Egyszer csak megpillantottam pár apró, sárgás-fehéres fénypontot. Eleinte azt hittem, csak a hó kezdett el esni. Gondolkodni kezdtem, olyan fura volt. Az autó legalább 90km/h-val ment, lehetetlen, hogy a hópihék ilyen könnyedén kövessék, ne hulljanak le. Emellett mindet apró pontot egytől egyig meg tudtam vizsgálni, az útvonalát követni tudtam, és abszolút nem hullottak le, van amelyik ide-oda keringett a levegőben, vagy fel-le. Teljesen olyan volt, mintha önálló tudata lett volna mindnek. Emellett az autóval tartotta a sebességet az összes kis objektum, s egyre több és több jelent meg. Teljesen megdöbbentett. Aki nem figyeli annyira, észre se nagyon vehette, nagyon kicsik voltak. Még inkább érdekelni kezdett, mi történik, és még jobban koncentráltam, próbáltam kivenni a hópehely formákat, vagy legalább azt, hogy ez biztos csak hóesés, de nem. Szó sincs hóesésről. - Ha ittam, vagy drogoztam volna, azt mondom talán érthető is, de egyik városi "sportot" se űzöm.


Azt azonban a mai napig nem tudom, pontosan mi történhetett, mi volt ez a sok apró fénygömb, és van-e valami komolyabb jelentősége, célja, feladata. Sok embert kérdeztem, akik foglalkoznak ezzel, de teljesen tanácstalanok voltak. Én magam sem vagyok annyira vak a témában, de ez az az eset, mely esetében abszolút nem tudok merre elindulni.



2014. febr. 9. 13:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én nagyon nyitott szoktam lenni az ufos kérdésekbe, de nem lehet, hogy szentjános bogarak voltak?
2014. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Volt ami pár centire volt az ablaktól, nem volt teste, csak színtiszta sárgás-fehér fénypontok. Nem rovarok voltak. Félig-meddig városi gyerek vagyok, de még felismerem a Földön élő lényeket.
2014. febr. 9. 16:14
 3/13 anonim válasza:
Hű, hát akkor nem tudom. Ez volt az egyetlen tippem
2014. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha veled szembe állna két ember, akik egymással ellentétes bizonyítékot szeretnének mutatni, a veled történtekről,

melyiket hallgatnád meg az igazság megválaszolására elsőnek?


Aki azt állítaná, hogy számunkra ismeretlen lényeket láttál? Vagy aki azt állítaná, hogy mért nem azt?

2014. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én a tapasztalataimra építkezem, és elemzem minden lehetőséget. Nincs olyan, hogy számomra ez vagy az a szimpatikus. A velem eddig történtek adnak egy alapot, amely az adott irányba terel, de ez nem jelenti azt, hogy az azzal ellentmondó tényt nem vizsgálom, nem veszem figyelembe. Ez csak így működik.
2014. febr. 9. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:
A kocsiban ülő többi személy mit mondott a látottakra?
2014. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A sofőr az utat nézte, a forgalmat. Anya őt nézte és beszélt. Az öcsëm aludt.
2014. febr. 10. 07:28
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, és nem szóltál nekik hogy hahó nézzétek?


Darv te vagy az csak új felhasználónévvel gondolom?xD

2014. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Indra ez valami megfigyelés lehet. Vagy is nem tudom. Rengeteg dologra képesek és akár ezt is könnyen véghez vihetik. Azért mondom ezt mert ilyen jelenséget én még nem láttam vagy nem hallottam róla.
2014. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok sok beszámolóról, de elég ismerősen hangzik és még praktikus is a sok, több ezer, miniatűr szonda. Nem az okát, erősen élt bennem ez a kép mindig is. Ha nem akarják, hogy lásd azokat, vagy őket, akkor nem is fogod, mindegy, mit teszel. Számukra ez már gyerekjáték lehet. Sok hasonló dolgon mentem át, de ez különösen egyedi eset volt, amire tényleg nem tudom a választ. Persze meglehet, hogy valami más jelenség áll a dolgok mögött, de nem hiszem. Elég jártas vagyok ebben, de aligha tudom máshoz hasonlítani, különösen úgy, hogy láttam is, így egyedül nekem van konkrét, valósághű képem az esetről. A kutatócsoportom tagjai sem tudnak nagyon mit mondani erre, ami kicsit aggaszt. De minden bizonnyal megvan rá a magyarázat, talán nem most, hanem évekkel később derül ki. A mai napig volt olyan esetem, amelyre 10 év után jöttem rá. Vagyis az okára, mikéntjére és miértjére. Ezért fontos, hogy képben legyek, figyeljek.
2014. febr. 10. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!