Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy kiderült a földönkívüliek titkos terve?

Figyelt kérdés

Kiderült mi a földönkívüliek titkos terve, hamarosan megszállást fognak vezényelni ellenünk,és aztán telepatikus diktatúrát fognak bevezetni.


[link]


Mi a véleményetek,igaz lehet?



2022. máj. 15. 11:55
A kérdező szavazást indított:
Igen,ez a földönkívüliek titkos terve✅👽🛸
Nem,nem ez a földönkívüliek titkos terve❌🛸👽
Höhöhö,zufók NeM LéTeZnEk🤪🥴
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Orbán és Putyin az első két beépített emberük.
2022. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Orbán mint Orion csoport és Putyin mint Plejádok csoport?
2022. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Várom őket, kíváncsi vagyok, mi lesz.

De úgyse fognak jönni.

2022. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Jó lenne ha jönne egy magasabb rendű faj, és átvenné az embertől a hatalmat. Akik mondjuk jobb szándékúbbak , fejlettebbek. Lehet jobb lenne egy ilyen világban alacsonyabb rendűnek lenni, mint a jelenlegiben élni...háborúban, világjárványban, vezetői hataloméhségben ahol nem egy a célja ugyanazon fajnak, folyamatos az ellenségeskedés, egymás kárán jutnak előrébb az emberek.

Ha képesek egy jobb világot teremteni, akkor jöjjenek.És tanítsanak minket jobban, megfelelőbben élni.

2022. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

A május 13-ai landolós jóslásotok is bukó, mint ahogy mar evek ota az. Egy híradó se közvetített semmi ilyen szenzacio hajhasz landolast egy foldonkivuli urhajo landolasrol sem.


Unalmasak vagytok a nezettseg novelo gerilla marketinges kerdeseitekkel. Amugy csondben szolok hogy a gerilla marketinges stílusotokkal csak az ellenkezojet eritek el es amit elertek meg kozony es unalom. Hiaba likeolgatjatok onmagatokat es valaszoltok onmagatoknak tobb regisztracioval.


Szinte gyorsan kitalalhato forgatokonyv szerint mukodtok. Unalmas kerdesekkel. 3-as vagyok. Johet a piros pacsi.

2022. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már igy is folyton tele van a patika úgyhogy nekem tökmindegy. Különben is van alulfólia sipkám jöhetnek.
2022. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Kiderült"

Nem derült ki.

Innentől pedig értelmetlen a kérdés.

2022. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!