Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ma miért nem volt még UFO-s...

Ma miért nem volt még UFO-s kérdés? Ez a gyanús csend már az invázió előszele lehet?

Figyelt kérdés
Megint mindenkit elhurcoltak eligazítást?!

2022. máj. 25. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

#7: Hallgattad? Nekem egész korrektnek tűnt a fickó. 21:30-tól.


[link]

2022. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
Aki látott már csak az hisz benne. Én sajnos még nem láttam, csak olyat ismerek aki látott.
2022. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

11-es elbeszélünk egymás mellett én azokra a kérdezokre ertem, akik diplomas ufokutato titkos ugynoknek valljak magukat a gyk-n. :)


A szoban forgo uriembert en nem ismerem, de lehet rola is lenne velemenyem, de ha megbocsajtasz nem fogom meghallgatni.

2022. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Amugy 10-es szerintem nagy igazsagot ír. Vicc lett az UFO kategoria a gyk-n kozel tobb mint 10 év óta. 13-as vagyok.
2022. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10-es, ezt az alufóliasisak-témával idétlenkedő trollt már úgy látom, hogy kizárták, vagy esetleg magát törölte. Nem lehet már privátban írni neki, onnan tudom. Nem akartam neki írni, csak gondoltam rákattintok kíváncsiságból.


Egyébként itt van a lehetőség bárki előtt, akit valóban érdekel ez a téma, hogy kérdéseket tegyen fel, ezért van ez a kategória. Akinek meg nagyon viccelődhetnékje van, az írjon a humor kategóriába.

2022. máj. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!