Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a szakértők szerint valódi a KGB videó,amin egy földönkívüli látható?

Figyelt kérdés

A KGB elfogott egy Zeta Reticuli földönkívüli diplomatát,és a kihallgatásáról készült felvétel felkerült a netre.


[link]


A szakértők most megvizsgálták a videót és arra jutottak hogy valószínűleg valódi,ugyanis egy ilyen profi videó elkészítése több mint 250 000 dollárba kerülne.


Mi a véleményetek,önök szerint a KGB ufonauta felvétele valódi?



2022. jún. 27. 10:37
A kérdező szavazást indított:
A KGB ufo felvétele valódi👽🛸
A KGB ufo felvétele nem valódi❌⛔
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Bizonytalan vagyok, nem ilyen ruhát hordanak a zeta reticuliak.
2022. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Azok után hogy az évek során minden nagyobb ország nyilvánosságra hozta az UFO aktáját, Kanadában és az USA-ban még szenátusi meghallgatás is volt a témában, amit a tv közvetített, ezt a témát már nem lehet tagadni, Ezek a lények járnak a bolygóra, a normál ember szinte soha nem fogja megtudni, melyik kormánnyal milyen egyezséget kötöttek azért hogy a Földön bázisokat építsenek.
2022. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Milyen kanapéharcos szakértők állapították meg? :D
2022. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezt még én sem hiszem el, pedig nyitott ember vagyok. Hiszek a Reptíliánokban, annunakikban, azt hogy az oroszlánemberek építetteék a gizai piramisokat. Hiszem hogy létezik slenderman, a z esőember, mocsárember, azt hogy a Föld valódi formája lapos, de ilyen gagyi CGI-kben még én sem hiszem. Van aza a határ
2022. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Zeta Reticuli földönkívüli diplomatát :DDDDDDDDDD
2022. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez ilyen "10 perc alatt összerakom deepfake-kel ha van egy normálisabb videókártyám" típusú videó.
2022. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nemtom,szerintem 2011 környékén még nem volt deepfake meg hasonlók.
2022. jún. 27. 14:37
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

"Video effects artist Randy Sharp said that if the clip was fake:“CG technology, at the time of production, would have required a level of expertise of someone …with a high level of experience/knowledge”


No-one has ever tried to make any money from the footage, which some experts estimate would have cost in the region of $250,000 to create."


Ha erre a részre gondolsz, akkor ez rohadtul nem azt jelenti ám, amit Te leírtál.

2022. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%

"Nemtom,szerintem 2011 környékén még nem volt deepfake meg hasonlók."


Hát a Mátrix 1999-es. A videóhoz meg még annyi effekt sem kell.

2022. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
És amúgy meg miért ne lett volna az orosz állami titkosszolgálatnak negyedmillió dollárja, hogy leforgasson egy ilyen videót (ha éppen az volt a terve hogy félrevezessen valakit)?
2022. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!