Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valódi UFO landolásba sétált...

Valódi UFO landolásba sétált bele egy kiránduló?

Figyelt kérdés

"2021-Áprilisig én is Szkeptikus voltam az ilyen videókkal, megpróbáltam megmagyarázni, hogy remek hamisítvány"

https://www.youtube.com/watch?v=oO9mx-INgX4


2022. júl. 13. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Egy rosszul létrehozott fake videó. Nézd meg, mennyire homályosak a fák, és mennyire életszerűtlen az egész (pl. az ufó, aki galaxisokat repül keresztül hogy nálunk leszálljon, az pont egy ferde domboldalon fog landolni. Hogy az "ufó" gyakorlatilag pálciakaemberekből áll, és mit ad az ég, pont kétlábon járnak és két kezük is van. És még lehet sorolni estig.)

Ez egy nagyon gyenge minőségű videó, valószinűleg egy vicces kedvű 10 éves csinálta. Egy 10 évestől viszont szép teljesítmény, majd belejön, ha nagykisfiú lesz.

2022. júl. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
2016-ban már kitárgyaltuk ezt a felvételt, és akkor is megállapítottuk, hogy kamu.
2022. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a hozzá nem értő személyek is látják hogy kamu
2022. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy annyira jók ezek a kamu történetek, hogy szkeptukus voltam bla bla bla.


Mintha érne is ez valamot, csak arra szolgál, ha valaki hisz benne akkor megerősítse a hitét, aki meg fogékony rá, talán könnyebben behúzza.



Szégyeld el magad az ilyen taktika használata után.

2022. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Én sem hittem benne, amíg nem találkoztam személyesen velük...


Pár éve az erdőben sétáltam, és egyszercsak ott volt előttem egy kis zöld emberke nagy kidudorodó szemekkel, és fura hangokat hallatott. Nagyon megijedtem, de végül azt mondtam neki, hogy "Üdvözöllek idegen, békével jöttem, én egy földlakó vagyok!"

És ekkor válaszolt is, magyarul, fura nyögdécselő hangon, és azt mondta, hogy "Én meg az erdész vagyok és éppen szarok!"

Mindig emlékezni fogok erre a csodálatos találkozásra!

2022. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2022. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!