Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyha halálunk után tényleg...

Hogyha halálunk után tényleg szellemek leszünk, és mondjuk én szeretek sokat sétálgatni egy bizonyos kirándulóhelyen, akkor kísértetként is ott fogok majd bolyongani?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 23:08
 1/7 anonim válasza:
53%
valószinűleg igen. ez olyan mint az alvajárás, amikor azt csinálod alva mimt ébren. csak ez halva és élve:)
2014. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
nem fogsz te bolyongani sehol sem, ahol leszel, ott sötét lesz és hideg.mozdulni sem tudsz.
2014. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem leszünk szellemek. Évezredek során milliárdok haltak meg, és eddig hány szellemet láttunk? 0. Hány hiteles felvétel van? 0. Ha mindenki szellem lenne, akkor már rég belepték volna a szellemek a Földet. Senki sem lesz szellem, ne aggódj. Halál után nincs semmi. Max új élet.
2014. ápr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:
32%
Nem valószínű, csak azok maradnak itt szellemként, akik valami trauma vagy elrendezetlen ügy folytán nem képesek továbblépni. Világviszonylatban elég sok ilyen van, de lokálisan (pl. egy-egy kisvárosban) elenyésző a számuk, és általában ott lelhetők fel, ahová köti őket a feloldatlan probléma. Tehát max. akkor kötődhetnél oda, ha lenne valami elrendezetlen ügyed valakivel, aki ott volt veled azon a kirándulóhelyen akkor, mikor -szintén ott- meghaltál. De ez nem túl valószínű.
2014. ápr. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztosan, de nekem az a személyes véleményem , hogy a halál után nincs élet nekem volt már halálközeli élményem mégsem láttam Jézust sem a jehovákat, de majd ha véglegesen beadom a kulcsot üzenni fogok neked viszont, ha mégsem tud az azt fogja jelenteni, hogy nincs élet a halál után, akárcsak a Marson.
2014. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Senki sem tudja mi lesz a halálunk után,nem jött vissza még senki hogy elmondja mi történik ilyenkor.Rengeteg ezzel kapcsolatos könyvet találsz például a könyvtárban.A kísérteteknek különböző fajtái vannak. Poltergeistek,Kríziskísértetek,Modern szellemek stb. Guglizz rá :)
2014. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát persze.Én egész életemben neteztem és lám most szellemként is itt írogatok.:)
2014. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!