Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szeretnék kapcsolatot felvenni...

Szeretnék kapcsolatot felvenni földönkivüliekkel,ahhoz mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket normális választ kérek, trollok kerüljenek!

2022. júl. 18. 14:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
40%
Ebben a kategóriában ne várj normális válaszokat.
2022. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

20# pont ez velem is megtörtént már, orvosi asztal, fehér lepedő, ilyesmi, és egy idegen szürkés ovális fejű lény.

Én is "kimenekültem" az álomból, a testem pedig bénultan feküdt paralizisben még egy percig kb.

Ezt sokan alvásparalizisnek hívják leegyszerűsítve, de ez egy asztrális támadás szerintem.

Évszázadok óta van lejegyzett irodalma, amikor még a földönkívüliek "el se terjedtek".

Maga a bénulás, a paralizis egy szükséges és helyes funkció, ilyenkor a fizikai testből a tudatosság a finom fizikai testbe helyeződik át, óvatosan próbálkozva a végtagoknál, el lehet válni a fizikai testtől és asztrális utazásra lehet indulni.

Úgy gondolom némely alkalommal ezt az állapotunkat idézik elő, vagy hackelik meg, és így idéznek elő "elrablása élményeket" negatív lények.

Ebben az állapotban a félelmem kívül elvileg más bajod nem eshet.

2022. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
40%
17-es azt alvási paralizisnek nevezik, amit leírtál.
2022. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
81%
18-as ne ajánlgass neki ilyeneket. Az 51-es körzet közelébe megy, már a kapu előtt több km-el jönnek és kikísérik őket az ott dolgozó katonák, és addig követik őket míg el nem mennek. Ha még működik. Vannak ilyen dokumentum filmek is az 51-es körzetről, és egyszer készítettek egy filmet is róla.
2022. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
78%
Kedves előttem író! Szted lesz a kérdező olyan ostoba h elmegy az 51es körzetbe, USA legkietlenebb helyére? Biztos nem jár arra helyijárat 🤣🤣
2022. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
25-ös nyilván nem. De azert nem art ezt is írni nehogy valaki hulyesegeken gondolkozzon. De ha valaki mégis ilyenen gondolkodna annak ajánlom azt a filmet amibe fiatalok elhataroztak hogy marpedig ok elmennek oda. Emlekeim szerint betortek egy ott dolgozo hazaba, el is jutottak oda, de ott mar megbantak mikor menekultek kifele az 51-es korzet bazisarol, legjobban azoktol ijedtek meg akiket en sajnaltam. Elmeselhetnem az egeszet de aki meg akarja nezni annak ugy mar nem is lenne erdekes. 51-es korzet a film címe. Elore szólok, hogy horror film bar szerintem ez nem horror kategoria na mindegy. Max. Thriller. Bar mikor en lattam nem is tudtam hogy ez horror film. Nem szeretem amugy a horror filmeket nem is szoktam nezni. De amugy ebben a filmben csak sajnaltam valakiket ott a filmbe. Hogy miert aki megnezi megerti felteve ha ugyanolyan szemmel nezi ahogy en. Tobben is voltak egy helyen akiket sajnaltam. De egy atlag embernek ok lettek volna a legijesztobbek az egesz filmbol. Reszleteket nem irnek mert akkor nem lenne erdekes a film.
2022. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
92%

Amugy youtube-on lattam egy Dr.Steven Greer nevu amerikai uriembert, aki meditacioval probal kapcsolatba lepni a foldonkivuliekkel. Szoktak szervezni ilyen kozos ejszakai ufo varakozo nezest is. Ezt nem tudom hogy mondjak olyan mint amikor nezik a csillagokat csak ez esetben azt varjak hogy felbukkanjon egy foldonkivuli urhajo.


26-os vagyok.

2022. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!