Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy Jézus egy...

Lehetséges, hogy Jézus egy kíséretileg létrehozott és beültetett megtermékenyített petesejtként kezdte földi életét?

Figyelt kérdés

Yahve valamiféle technológiát alkalmazva avatárként használhatta a testét, így tanulmányozhatta és taníthatta az akkori izraelitákat.


Yahve és Jézus is az égi seregek irányítója a Bibliában, valamint egyek a szentháromság hívők szemében.



2022. júl. 20. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
a Mérnökök küldték ide, de csúnyán elbántak vele, emiatt az embereket kiakarták írtani. Szerencsére hozzánk nem jutott el a xenomorphxx121, ez lett volna az emberiség vége.
2022. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Jesszus valaga! Lehet, hogy még egy gyík is megtermékenyítette istent, vagy mi? Most már nem tudom, miben higgyek. Ha más nincs, maradnak az uborkoidok.
2022. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet,hanem tuti biztos.Hogy te mekkora agy vagy!Hogyan jöttél rá,hogy valójában ez történt?
2022. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
A Bibliában világosan le van írva, h az Atya odafent egy felhőn ülve telibe rakott egy Szentlélek nevű galambot, és az a galamb utána telibe rakta a Szűzmariskát. Ez volt a technológia. Minden más eretnekség.
2022. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ezen már gondolkoztam én is, hogy Jézus elméletileg egy mesterséges létrehozott fejlettebb ember volt aki képes volt számunkra csodáknak tünő dolgokra pl:gyógyítás, vagy materializáció...amit lehet egy fejlettebb ember simán megcsinál nekünk csodának tünik...ez olyan mintha én kimennék afrikába benszülött törzsekhez és az öngyujtó meg a villanykörte müködését meg használatát mutatnám be nekik...nekünk hétköznapi dolognak tünik nekik lehet valami isteni csodának...stb szóval szerintem Jézust anyját Máriát elrabolták majd megtermékenyitették egy fejletteb emberrel akit mi Jézusnak hivunk hogy tanitson minket tudására hogy mi is képessek legyünk ilyen dolgokra,de helyette keresztre feszitettük meghalt és elszállt vele együtt tudás is...Gondoljatok bele ha elfogadták volna őt messiásnak és nem feszitik keresztre hol tartanánk most technologia meg genetikai tudásban....lehet egy halálos sebet 1 perc alatt teljesen meg tudnák gyogyitani....stb
2022. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!