Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufókutatók honnét informáló...

Az ufókutatók honnét informálódnak, hol szerzik tudásukat?

Figyelt kérdés
Pl ufokurtato
2022. júl. 23. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Önmaguk kis fejecskéjéből.
2022. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Internet,fórumok, személyes találkozások ilyen eseményeket megélt emberekkel.Aki komolyabban belemerül ebbe a témába sokszor van kormányzati összekötője általában katonaságtól.

Egyszer az egyik újságban volt egy tényfeltáró riport az eddigi leghíresebb UFO eseményeket kutató civil emberekről, akik rejtélyes körülmények között haltak meg.

Általában egy nagyobb szivárogtatás után ha többet mondott mint a kapcsolattartója engedett neki.

pl kiesett az ablakon összekötött kezekkel,elütötték biciklivel egy betonkeverő kamionnal,véletlen mérgező gáz került a klímarendszerbe meg sok más hasonló volt.

Az egyik legdurvább hogy ebédelt a család feketeruhás öltönyös emberek jöttek be elvitték az embert,és azóta se találja senki.Usa-ban volt, senki nem tud róla semmit,családja sem, hivatalos szervek sem, állítólag még rendőr se akkor ezen a környéken.

2022. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
2. Én olyat hallottam hogy hátba szúrta saját magát! 😆
2022. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Ufómagazinból
2022. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"hol szerzik tudásukat?"

Még csak kutatnak. Tudásuk majd csak eredményes kutatás végén lesz, akkor, ha mostani feltételezésük igaz vagy hamis voltát bizonyítani tudják.

Sajnos, sok az önjelölt "kutató", aki megfelelő tudás nélkül matatja a semmit.

2022. júl. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Ufokurtató egy idióta. Mutat mindenféle baromságot, mindenre rámondja hogy reptoid. Emellé még ott a tucat kitalált idegen fajai. 12 éve csinálja ezt és még nem unja, mert azonkívül, hogy a saját kérdései alá ír a saját további fiókjaival azt a látszatot keltve, hogy "vannak" akik elhiszik a hülyeségeit, mindenki más röhög rajta és elküldi a francba. Ja és ott van az, hogy elvárja hogy a szavait tényként kezeljük mint a gravitációt. Plusz még az is, hogy önmagának mond ellent nemegyszer.


Magyarázatot kérünk, hogy mi értelme a hülyeségeinek? Egyből síri csend, VAGY benyögi, hogy "ilyen meg olyan titkos", "idióta szeptikuska trolloknak nem válaszolok". ÍGY vegyük komolyan? Röhelyes.


És még a legutobbi benyögése: "hazudni hazudok, a szavaimat tényként kell kezelni mint a gravitáció". Aztán kattan az agya, hogy hopp MEGINT elszólta magát, és gyorsan korrigál "Hopszika, elírtam. Nem hazudok." -.- Végezetül ahogy már egy felhasználó is mondta, SENKI ne írjon a kérdései alá. Se régebbiekhez, se újakhoz. Csak jelentsétek azzal, hogy a kérdés kitaláció.

2022. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Én például ugy nimformálodok hogy felteszem az alulfolia sisakot a fejemre ès besugárzom a dobozirigyembe a nimformációt.
2022. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Én ismerlek téged, te közlegény!

2022. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Ufokurtatót ne szidjátok! Én nagyon sok okos dolgot tanultam tőle!
2022. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na és miket? Mellesleg a hatos vagyok. Hiába pontoztok le, a tény az tény. Azért elég hülyeség, hogy nem hiszitek el, miközben látjátok, hogy milyen idiótán viselkedik...
2022. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!