Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért az USA-ban a legmagasabb...

Miért az USA-ban a legmagasabb az UFO-észlelések száma?

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 21:15
1 2 3
 21/22 gali2 ***** válasza:

Egyértelmű miért zárom ki, katonai kisérlettek nem lakott területen zajlanak, nem kockáztatnák hogy civileknek baja essen, ez egyszerűen ésszerű, emelet Amerikai mindig híres volt arról hogy nem kotyogja ki a katonai fejlesztéseit, pláne nem mutogatja közszemlére, de egyébként ezt rengeteg Amerikai felsőbb körökben mozgó katonai személy is kizárja, nem csak én most itt.

Úgy látszik nem ment át amit írtam, fel lett téve egy ténynek közölt kijelentés, (elhúzni az űrbe) egyértelmű válaszom erre, nem tudod se te se én hogy miért hova húz vagy hogy miképpen, arról pedig nincs hivatalos adat (nyilvánosan) hogy ilyen észlelést követően az objektum az űrbe távozott volna, nem egészen magyarázat ez, mert azt én magam sem tudom. De én nem is igazán kérdésre válaszoltam, csak egy feltevésre. Nem arról van szó hogy elképzelhetetlen e vagy sem, vannak tények, bizonyítékok, adatok, mérések, itt nem arról van szó hogy ezek űrlények, ettől függetlenül, olyan dolgokat produkálnak amik jóval az emberi technológia (jelenlegi) előtt van. Nyilván akik szkeptikusok meg ezen felül buták, média által befolyásolhatóak, nem képesek befogadni, élik a kis szűk világukat, jön valakitől egy UFO-val kapcsolatos kérdés, hülyének nézik, viccet csinálnak belőle. Azt szeretném leszögezni én most csak olyan észlelésekről beszélek amik egyértelműen nem emberi technológiára utalnak, az észlelés pedig igazolva van hogy nem hamisítvány vagy megtévesztés.

2022. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 gali2 ***** válasza:
Nagyon sokat nem tudunk még, nem hogy az űrről de a saját bolygónkról sem, Ezek az objektumok vagy nevezzük légköri anomáliának, lehetséges nem is az űrből származnak, lehet a bolygóról, egy biztos, technológiai fejlettséget nézve, elképesztőek, emberek számára, ember által készíttet tárgyakkal összehasonlítva, röhejesen nagy erőhatásokat viselnek el, egyszerre ijesztő és izgalmas. Ajánlom figyelmedbe Lue Elizondo-t, érdekesnek fogod találni az eddigi életét, (interjúit) jelenlegi munkáságát,(milyen körben mozog) ahogy azt is hogy mivel foglalkozik, talán még a világról alkotott nézőpontod is változik.
2022. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!