Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen technikai fejlesztések...

Milyen technikai fejlesztések vannak egy UFO-ban amivel képes hirtelen irányváltoztatásra esetleg téridő ugrásra,antigravitációs technikára?

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 16:05
 1/10 Kólauborkával ***** válasza:
85%
??? Ha tudnánk többé nem az UFO (Undefined Flying Object) nevet kapná…
2022. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Amilyeneket az író/rendező kitalál.
2022. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Az UFO egy azonosítatlan tárgy, tehát fogalmunk sincs, mi van benne.

Irányváltoztatásra 200 éve van technika, megfelelő oldalfúvócsövek, amelyeket a kíván módon ki és bekapcsolnak.

Téridő ugrás nincs, antigravitációs technika például egy rakéta. Ezen túl, meg kéne mondani, te mit értesz alatta.

2022. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Van az alján olyan ufósugár, a szélén meg ufólámpák, és a tetején szokott lenni az irányítóközpont. Rengeteg gomb is van benne és mindegyik valamilyen különleges dolgot csinál. Sokszor villognak is és benne az űrlénynek nyomogatnia kell, de egyszerre 6 keze van, ezért nagyon sokat tud nyomogatni és ezzel rendkívüli manővereket képes végrehajtani. Az antigravitációt meg ugye az ufósugár csinálja, különleges kvantummagok segítségével hozza létre, vagy valami olyasmit használ szerintem. Pl. a tehén is felemelkedik, ha belemegy meg mindenféle tárgyat tud levitáltatni, nem csak magát. Szóval nagyon fejlett technológia. Legalább 16850 évet dolgoztak szerintem rajta az első ufó számítógép megjelenése óta, szóval nagyon sokkal előttünk járnak már fejlettségben.
2022. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Több évtizedik tagadta az Usa hadserege a TR3B alfa létezését, aztán az afgán háborúban bevetették párszor élesben.

antigranvitációs technológiával működő plazmafegyverrel rendelkező újgenerációs repülőeszköz.

Honnan miből fejlesztették ki?

Mi előzte meg egy ilyen bonyolult szerkezet kifejlesztését?

2022. júl. 29. 16:33
 6/10 Kólauborkával ***** válasza:
40%

Lehet én nem értek hozzá, de amit erröl találtam az krumplival volt videózva, ma, amikor egy légy szemére HD kamerákat rakunk…

Nem állítom, hogy kamu, mert én nem értek hozzá, de olyan nem találtam, amit elfogadnék a létezése bozonyítékának…tehát még mindig él az 1# válaszom.

2022. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha az amcsiknak ilyenjük lenne, már rég ledarálták volna az összes jelentős ellenségüket. Még egy szaros Észak-Koreára se mernek támadni, amióta kaptak pár ajándék atomot Kínától.
2022. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Luxuskondenzátor mindenképpen kel bele. Na meg temérdek alulfólia. A règi scifikben nem vèletlenül volt minden dikszlet alulfoliàból. Csak azóta titoljàk.
2022. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kérdésedre válaszolni tudnék, gazdag ember lehetnék, mert rögtön levédetném a Szabadalmi Hivatallal.
2022. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A következők vannak benne: ufo hirtelen irányváltoztató, ufo téridő ugrató, meg persze ufo antigravitáció.
2022. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!