Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a kormányok bejelentik...

Ha a kormányok bejelentik hogy kapcsolatban állunk idegen civilizációkkal, emiatt összedőlhetnek a vallások?

Figyelt kérdés

Gondolom pont emiatt nem akarják nyilvánosságra hozni.


Nikola Tesla a Philadelphiai kísérletben bebizonyította a tér-idő ugrás működését/menetét, így ennek a segítségével fel tudjuk venni a kapcsolatot a távoli civilizációkkal.


2022. aug. 9. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem dőlnek össze, ellenkezőleg, de lesz zavar sok ember fejében.
2022. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban állunk idegenekkel...a Yautják évszázadok óta járnak ide nyaralni-mégsem dőltek be vallások.
2022. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem dől össze, sőt, még kiterjesztik rájuk is, hogy igen, ők is az ő teremtményei, lássátok meg, hogy mekkora hatalma van, olyan messzire elér e keze... amiből csak lehet előnyt kovácsolnának...
2022. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem dőlne össze. Azért, mert a fizikai síkon mások is jelen vannak, még az emberek hite megmaradna. Csak akkor nem, ha kijelentenék, hogy ők raktak minket össze és tényleg nincs semmi túlvilág. Amúgy a mitológiai istenek simán lehettek földönkívüliek.
2022. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ellenkezőleg. Új teóriák születnek, vagy azért mert hozzák a sajátjukat vagy azért mert mi majd megmagyarázzuk magunknak.

Szerintem.

2022. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az apáca rokonom mondta, hogy "Nem kislányom, mert őket is Isten teremté"
2022. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 igen, én is ezt mondom (#3) :)
2022. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Benne van a nem kanonizált evangéliumban, hogy "Isten teremté mindenféle földönkívüli űrjárműveket és repülő csészealjat saját és az emberek boldogságára, mert az jó vala"
2022. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kábé a fél bolygó azt mondaná a "nagy bejelentésre", hogy kamu, valami hatalmi oka van a dolognak. (Pillanatnyilag semmi olyan "Központi megmondót" nem látunk, akinek a világon mindenki hinne. Bármiről legyen is szó, nemhogy földönkívüliekről.)


Persze sokan hinnének benne azért, de ez semmilyen lényeges hatással nem lenne a világvallásokra. A hinduizmus és a buddhizmus világképébe belefér, és a Könyv népei (zsidók, keresztények, muszlimok) számára sem feloldhatatlan a kérdés. Sehol nincs írva, hogy csak ezt a földet teremtette Isten, és a próféták, illetve a Megváltó szerepét sem kérdőjelezik meg a földönkívüliek. Lenne némi hitvita, létrejönne pár szekta, de kábé ennyi.

2022. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem. Abszolúte belefér a Bibliai világnezetbe. Persze jó tisztában lenni azzal, hogy amit mi földönkívülieknek nevezünk azok nem mások mint magasbb dimenzióból érkező entitások. Énok könyve beszámol 7 mennyről (7 dimenzióról).

A megtévesztés és hazugság abban áll, hogy azok az entitások akiket mi valamilyen formában megtapasztalunk, sosem érkeztek màsik bolygóról vagy rendszerből, hanem mindig is itt voltak körülöttünk. A "levegőégben", a szellemvilágban. Ők az őrizők. Szellemi lények akik egy része elbukott. Ők visszik véghez a megtévesztéseket. A Biblia több helyen említést tesz mennyei seregekről, szekerekről (járművekről).

A jelenések könyve megemlíti hogy a lázadó angyalok (sátán) ki lesz penderítve a szellemvilágból, szoval sanszos hogy egyszer csak face to face megjelennek flottáikkal a Föld legkörében fizikailag, szemmel láthatóan, hogy az emberiséget felemeljék, azaz a végső nagy lázadásba majd az ítéletbe taszítsàk. Aranykort hazudnak majd, de pusztulást hoznak. Szóval ha megjelennek az ufók akkor az én hitem csak megerősítést nyer.

2022. aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!