Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ilyen izgő pontokat lehet...

Ha ilyen izgő pontokat lehet látni az égen inkább este, amelyikek szoktak fényleni is, aztán eltűnnek, később meg máshol is látni egy pillanatra, azok lehetnek idegen lények űrhajói?

Figyelt kérdés
2022. aug. 25. 09:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, azok lehetnek idegen lények űrhajói
Igen, azok lehetnek idegen lények űrhajói
Igen, azok lehetnek idegen lények űrhajói
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Műhold
2022. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

UFO-rajongóhoz méltó nyitottságra és széles látókörre vall a szavazási lehetőségek sokszínűsége.


A kérdésre a válaz pedig: igen lehetnek, van rájuk a semminél egy kicsit nagyobb esély, de addig még kb. 1 milliárd egyéb, sokkal nyilvánvalóbb magyarázat is.

2022. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Megosztom életem titkát,az életemet kockáztatom vele.Vannak ismerőseim a nasa-nál,a veszprémi űrkutatási főigazgatáson meg egyéb helyeke.Nincsenek földönkivüliek!!!
2022. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

A szavazásnál én azért feltettem volna még egy negyedik választási lehetőséget, hogy még sokszínűbb legyen a választék:

" Igen, azok lehetnek idegen lények űrhajói"

2022. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam látni,ami úgy néz ki,mint egy csillag,csak össze-vissza cikázik,nem marad egy helyben.Gondolkodtam rajta,hogy azok műholdak lehetnek-e vagy drónok?
2022. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!