Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen élőlény a Marson?

Ufokurtato007 kérdése:

Idegen élőlény a Marson?

Figyelt kérdés

Kétség sem férhet hozzá, hogy a hódi népség egyik tagját rögzítette egy képen a Mars kutatódroidja. Ez alapjában változtatja meg az eddig elfogadott teóriát, hogy a hódi népség miután a reptoidok elűzték őket a Hold nevű halálcsillagról, a Marson találtak menedéket és valószínűsíthető, hogy a föld alatt húzódó barlangjáratokba fészkelték be magukat.


Jogosan vetődik tehát fel a kérdés, hogy a Mars is voltaképpen egy űrbázis vagy halálcsillag? Van rá lehetőség, hiszen a Holdat is a hódi népség építette, mint űrbázist, akkor miért ne építhettek volna egy másik űrbázist?


Link: [link]


Mi az Ön véleménye?



2022. aug. 25. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
en egy sziklat latok a kepen
2022. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
A Mars egy halott bolygó. Mágneses mező, és vékony légköre van. A képen pedig egy sziklát látni.
2022. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
szikla... biztos van intelligens élet a földön kívül, de azt nem épp a marson kéne keresni.
2022. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
SZIKL A
2022. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, laikus szemmel én is sziklát mondanék, viszont egy ufológus véleményét tényként kell kezelni, márpedig szakvéleményem szerint az nem lehet más, mint egy hódi népség képviselője.
2022. aug. 25. 15:57
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Laikatlan szemmel is csak egy sziklát látok
2022. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Én, mint a hódi népség földi ügynökhálózatának a vezetője alighanem a legmérvadóbb szaktekintély vagyok ebben a kérdésben, és kijelenthetem, hogy az ott egy szikla.
2022. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vicces ahogy a sok szkeptikus orra alá egy újabb hihetetlen bizonyítékot tolunk, és rögtön tagadnak, a legkézenfekvőbb tényt is, miszerint idegenek vannak a bolygónkon és kívül egyaránt.
2022. aug. 25. 18:15
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

"a sok szkeptikus orra alá egy újabb hihetetlen bizonyítékot tolunk..."


Legközelebb hihetőt toljatok!

2022. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Ide tolsz egy db követ, és ezt még hihetetlen bizonyítéknak is tartod. Azigen. :'D
2022. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!